Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátnőmet hogy amikor menstruál legalább kézzel vagy szájjal csinálja nekem?

Figyelt kérdés

22/f

20/l


2017. jún. 17. 17:44
 1/7 anonim válasza:
76%
nem hiszem el hogy nem birod ki azt a par napot, meg sem erdemled a csajod.
2017. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Nézd... az a csaj, aki nem tesz a te örömödre, csak kizárólag akkor, amikor neki is jól eshet, aaaz felejtős!


Lehet, hogy szeret kufircolni, lehet, hogy veled is szeret dugni, de konkrétan téged biztosan nem szeret.


Az igazi szerelem ugyanis mindig önzetlen.

2017. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeret tudom....
2017. jún. 17. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Hozd fel neki, hogy te vágysz rá és szeretnéd, ha csinálná. Kommunikáljatok egymással őszintén.

Amúgy én nőként mondom, hogy én szeretem a szexet, sőt, nagyon is, nekem akkor is van igényem, amikor éppen piros napok vannak. Olyankor egyáltalán nem jelent gondot, hogy a páromat kielégítsem orálisan, este, fürdés után úgy, hogy alapból tampont használok, ő is kielégíti engem orálisan, illetve gyengébb napokon szexelni is szoktunk.

2017. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sehogy sem szeretné csinálni:/
2017. jún. 17. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Én olyankor bedugok egy tampont, így nyalni és ujjal csiklót izgatni is lehet. Barátnőd ebben se lenne benne? Hiszen így még vért se láttok.

20N

2017. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, félreolvastam a kérdést. Ha nincs kedve téged izgatni akkor nem is fog. Én többnyire a menstruáció elso pár napja alatt elájulok, görcsölök, hányingerem van. Barátom olyankor nem is nyaggat. Az utolsó néhány nap már jobb, olyankor vetjük be a tampont is. Előző voltam.
2017. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!