Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok titeket zavarna ha a barátnőtök nem engedné hogy kinyaljátok?

Figyelt kérdés
én nem igen vagyok oda érte.. adni imádom az orális szexet de kapni nem nem tudom hogy miért.. friss kapcsolatom van még nem történt semmi köztünk de nem tudom hogy mondjam majd el neki hogy nem szeretem ha nyalnak inkább ujjazon aztán szex
2017. júl. 15. 16:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%
Én nem kérdezek, szétnyalom.
2017. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudod mi a jó! Egy jó nyalás még egy-két szexnél is jobb,hu de jóóóóóóó tud az lenni. 18/l
2017. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha értelmes megérti. Nekem is volt már ilyen barátnőm, meg olyan is aki nem szeretett cumizni. El lehet fogadni, nyílván te sem csinálsz neki olyat amit nem kedvel.
2017. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem, nem is engedem...


Volt, aki nem értette meg, azzal meg is szüntettem a kapcsolatot.


A férjem, megérti és elfogadja, sok más módszer van arra, amivel egy nőt sokkal jobban fel lehet izgatni, mint a nyalás....


Adni viszont, annál jobban szeretek. Sőt... van, hogy közben el is élvezek.


Emellett, a melleim, egyébként is sokkal érzékenyebbek és képes vagyok mammaorgazmusra, ami sokkal nagyobb orgazmushoz is juttat, mint a nyalás.


Mindenki másképp élvezi a szexet... meg kell találni, azt, ami neked a legmegfelelőbb és hozzá az ideális partnert.


Én megtaláltam, remélem, te is meg fogod találni!

2017. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!