Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan barátnőtök hogy jól nézett ki de nem tudtatok elmenni soha? Sokadik alkalommal se?

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted?Fiú létemre nem tudok elélvezni?Ez inkább a lányok problémája.:-)19/F
2017. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
moziba próbáltad elhívni vagy hova? :D
2017. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hány alkalom volt az a "sok"?
2017. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dugtatok és nem tudtál elélvezni? Szerintem nem a lányon mult!!!
2017. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Volt. Felismertem a problémát, teljesen abbahagytam a masztit, és a szexuális örömöket csak a barátnőmmel közösen éltük meg, maszti nuku. Igaz közel 3 hónap kellett amíg az intenziv masztizás után helyrejöttek a dolgok, de utána nagyon jó volt..


Nem a barátnőddel van a baj... túlságosan megszoktad a kezed.

2017. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ja, csak úgy tudtam elmenni, hogy én vertem ki a végén. Hiába csinálta nekem nem tudta úgy soha pedig sokáig csinálta. én meg nem tudtam olyan gyorsan csinálni a punciába ahogy kézzel szoktam. Hülyén hangzik de így van. előváladék már vagy 5x ment, de soha nem tudtam elmenni.
2017. júl. 10. 19:56
 7/10 A kérdező kommentje:
kb 10 alkalom
2017. júl. 10. 19:56
 8/10 anonim ***** válasza:
ebben a helyzetben vagyok most.
2017. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
más csajjal sem ment?
2017. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
1 prostiná1 voltam még, ott felállt amig orálisan csinálta, de amint elkezdett lovagolni lelankadtam mert fájt is meg szar is volt és a csaj se jött be. Egy másik csajjal próbáltam még, de ott nem nagyon ment, de fel se izgatott igazából. A mostani felizgat, de nem tudok elmenni. csak előváladék jön de kb vagy 5-6x.
2017. júl. 11. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!