Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik a nagy péniszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik a nagy péniszt kedvelik?

Figyelt kérdés

A kérdések KIZÁRÓLAG csak azoknak a lányoknak/nőknek szól akik a nagy péniszt kedvelik.

Mekkorától kezdődik a nagy?

Mitől kedvelitek jobban mint az átlagost, mi izgat benne?

Mekkora volt a legnagyobb?

Köszönöm a válaszokat!

22/F



2017. júl. 13. 13:22
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
6%
20 cm hossztól felfelé nagy! Volt egy 23 centis farkú barátom, én magam mèrtem le neki. Nagyon izgat a látvány hogy hatalmas kemény és ha mellé vastag is hmmm. Szerencsére lehet válogatni így 18 as a alsó határ. Kisebb nem kell.
2018. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
21%
Jó nagy méretek
2018. márc. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 miniviki ***** válasza:
63%
17-18 tól nekem már nagy, páromé22cm. Néha zavaró mai napig, hogy ekkora, de csak néhány pózban. Mélytorokbál semmi gond nincs, gyakorolni kell. Az övé a legnagyobb amivel eddig volt dolgom.
2018. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
52%

Nálam 18/5-tól kezdődik.

Látványra is már izgató, sokkal férfiasabb.

Másrészt általában a nagy vastag is, ami csak jó, jó érzés, hogy ki vagyok töltve.

Sokkal több pózt ki tudunk próbálni, kisebbel nem menne.

A legnagyobb egy 22/5, de nem mértem le, viszont elhiszem, hogy akkorával rendelkezett, szép példány volt.

A szex is jó volt vele.

2018. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
25%

20cm-től és legalább 6cm vastag legyen.

A kisebbekkel nem nagyon tudok mit kezdeni.

2018. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
70%

Hé, ne nyavajogjon már, akinek nem tetszenek a válaszok! Direkt nagyfszt kedvelő lányokat kérdeztek, akkor most miért kell ezen kiakadni? El kell fogadni, hogy különbözôek vagyunk, el kell fogadni a másik ízlését, és hogy neki más a jó pl a szexben. Sokkal több csaj van a piacon azoknak, akiknek nincs gigapcsük, ezt kéne inkább látni, örülni neki, és teljes értékû életet élni. Mit zavar az engem, hogy két lakással odébb egy doronggal reszelik a csajt, ha az alattam vonagló üvölt a gyönyörtôl? Így kerek a világ, mindenki érezze magát jól benne azzal a mérettel, ami megadatott neki, úgyse tehet ellene. Inkább az legyen kihívás, hogy a csaj, aki elôtted egy lófsszal volt, a te farkadtól is hatalmasakat élvezzen, és megdicsérjen, hogy jó veled a szex, pedig nem vagy extraméret. Erre kell törekedni, ez a mûvészet.


(Nem, nincs nagy farkam. Mégis úgy tartotta szinte az összes csaj, akinek volt vele dolga, hogy nagy. Mert attraktív. Mert pl szép és nagy a makkom, nagyok a heréim. Mert férfias vagyok, magabiztos és jól dugok. Egyik se volt úgy, miután velem szexelt, hogy jó-jó, de jobb volt a hatalmassal. Az egész csak tudás meg vizualitás kérdése, és jórészt agyban dôl el a csajoknál.)

2018. máj. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom fiúk nagyon kiakadtatok?! Még én is nő létemre😀😀😀😀 2 olyan pasim vol akiknek 18 cm volt kb! És én pl 20 cm ki se probálnék! Borzalom lenne nekem! De mindenki más... lehet csak nekem rövid a hüvelyem... mivel nekem ez a 18 cm is néha fáj ha olyan pózban és keményen! Én mindig azt mondom kicsi ne legyen... de nagy se 😄 átlag tökéletesen megfelel
2018. máj. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
36%
csakis 18 cm felett
2018. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
29%

Kifejezetten keresem a nagyot.


17/L

2018. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
59%
A barátomnak nagyon szexi nagy farka van. De nem mértem le mekkora. Nem tudom mi izgat benne ez ilyen ösztönös sokkal jobb nagy péniszt szopni meg szebb látvány is.Szexnél viszont azért kellő energiabefektetéssel tényleg nem a méret a lényeg.
2018. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!