Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm belement, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm belement, hogy csináljuk análba is, de cserébe meg akar ujjazni. Még így is érdemes bevállalni?

Figyelt kérdés

Még a gondolat is furcsa, hogy megujjazzanak.

Érdemes bevállalni? Ti bevállalnátok?


2017. júl. 9. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
attól függ milyen a nő. ha szeretem akkor igen
2017. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne "ujjazzon" prosztata masszázst adjon. Az úgy oké. Vagy ahogy neked tetszik. Nem kell félni, csak legyetek tiszták.
2017. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Akkor te miért akarod análba csinálni vele?
2017. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
73%

Én is ezt mondtam exemnek, hogy csak akkor, ha megujjazhatom/megdughatom felcsatolhatóval.

Érdekelni érdekelt a dolog, de ő nagyon türelmetlen típus, és sok fájdalmat okozott a vanília szagú együttléteknél. El sem mertem képzelni, itt mit kaptam volna. Természetesen(=szerencsére) egyezségről szó sem lehet, az ő segge idézem "szent és sérthetetlen".


Jelenlegi páromnak nem ajánlottam fel semmit: nem kellett kibúvót találnom; mert nem féltem se az anál gondolatától, se tőle.


Szóval kedves kérdező azt javaslom beszéljétek át ezt mégegyszer. Hogy tényleg akarjátok-e, milyen ütemben halladjatok, hogy van-e sértődés, ha mégsem jó valakinek és úgy egyáltalán hogyan fogtok nekiállni.


Hozzáteszem egy női ujj vastagsága elenyésző egy pénisz méretéhez képest... jó esetben. :) Nem mellesleg minket általában semennyire sem izgat a férfiak megujjazása, csak szeretnénk ha lenne fogalmatok arról, hogy mit fogtok csinálni velünk.

2017. júl. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én vállalnám, főleg, ha nem csak ujjazás lenne, hanem prosztatamasszázs. De elsőre megelégednék az ujjazással is.

És egyáltalán nem furcsa, hanem nagyon élvezetes.

2017. júl. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a volt barátommal kipróbáltuk azt hogy megujjaztuk egymás fenekét én élveztem mikor nekem csinálta (persze csak egy ujjal ), mikor én csináltam neki (szintén egy ujjal). Ő lehajolt előttem és úgy csináltam neki pár percig, mielőtt elkezdtük fel állt neki mire abbahagytam már fel se állt neki, de nem is fájt neki. Ez után többet nem próbáltuk.
2017. júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vállald
2017. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!