Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elmenni? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni? A "pisilni kell" érzés nincs meg.

Figyelt kérdés
Sosem jön a pisilni kell érzés, de úgy érzem mintha megtörtént volna, és a jelek szerint is az, egyedül ez a pisilni kell érzés nem stimmel. Ezen kívül talán az is lényeges, hogy ha először megvolt ez az érzés, utána kicsit kellemetlen az, amikor a barátom a csiklómat ingerli, sose sikerült még egymás után 2x mert mindig elveszem onnan a kezét. Szerintetek mit kéne másképp csinálnom?
2017. júl. 6. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:

A "pisilni kell" érzés főleg G-pontos izgatásnál jelenik meg.

Sima csiklói ingerlésnél nem.

Azaz nem törvényszerű, hogy minden orgazmust meg kell előzzön ez az érzés. De még a G-pontosnál sem, bár ott a valószínűsége nagyobb.

2017. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
További információk lennének szükségesek a magasabb színvonalú válaszadás érdekében, pl. életkorod, eddigi szexuális tapasztalataid, pároddal való kapcsolatodra vonatkozó alapvető adatok, a próbálkozásaitok körülményei, stb.
2017. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fontos megjegyezni, hogy a nők egy irányadó hányada nem képes megkülönböztetni az orgazmusok típusait, mások pedig teljesen neutrálisan reagálnak a G-pontos ingerlésre, tehát lehetséges, hogy a tested eredendően nem produkálja ezt az érzést.
2017. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak köszönöm, bennem is felmerült ez a gondolat, de nagyon sok ember úgy gondolja hogyha nincs meg a "pisilni kell" érzés,az nem orgazmus, csak egy ahhoz közeli állapot.

2. válaszoló próbálok mindent összefoglalni. jelen pillanatban 21 éves vagyok, kb 4-4,5 éve élek szeretkezek rendszeresen. Eddig 3 fiúval voltam összesen. A mostani páromban teljesen megbízok, el tudom engedni magam ha vele vagyok, és nagyon szeretem. Elég sok pózban próbáltuk már, kis kifli-nagy kifli, misszionárius, kutya, lovagló, és voltunk már úgy is, hogy én háttal feküdtem valamin. Viszonylag sok féle pózban próbáltuk, de nem mindben éri el úgy a csiklóm, hogy az nekem és neki is kényelmes legyen. a kutya a kedvenc,abban mindig sikerül összehoznunk. ha számít, akkor a páromnak a pénisze lefelé görbül.:)

kedves 3-as! köszönöm szépen a válaszodat. :)

2017. júl. 6. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.

Lefelé görbülő cerka és kutyapóz. Ha ezt a két feltételt figyelembe veszem akkor párod így tudja a legjobban ingerelni a G-pontodat mikor mozog benned, és nem véletlenül így jön össze a legkönnyebben. Ez csak még egyértelműbbé teszi, hogy te képes vagy a G-pontos orgazmusra, függetlenül attól, hogy mit érzel előtte.


Egyébként a pisilés érzetét az váltja ki, hogy a Bartholin-mirigy ami a hüvely falában van, pont ahol a G-pont, erősebben kezd termelni hüvelyváladékot amiből valamennyi a húgycsőbe is jut és onnan a húgyhólyagba.

Ez okozza a pisilési érzetet, de egyénfüggő, kinek milyen hevesen kezd el termelni, és ennek következtében kialakul e ez az érzet, vagy sem.

Tehát ha neked nincs ilyen az csak azért van, mert a te tested így működik másé meg máshogy. Ha élvezed az aktust, és van orgazmusod ami kielégítő akkor mással ne is foglalkozz. Semmiről nem maradtál le. ;)

2017. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1-es és egyben 5-ös válaszoló!

Köszönöm szépen. még tanultam is az orgazmusról valamit. Köszönöm!!!!

2017. júl. 6. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez vicces, ugyanis soha nem érzem a "pisilni kell" érzést, ettől függetlenül mindig van együttlét alatt és más módon történő ingerléssel is orgazmusom. Tehát csak csikló által, együttlét alatt+plusz csikló ingerlés, hüvelyi orgazmusom is, ujjazástól és nyalástól is el tudok menni. De nincs "pisilni kell" érzésem. :)
2017. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7-es válaszoló! Megnyugtatott a kommented.. eddig azt hittem bennem van a hiba:)
2017. júl. 6. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!