Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elmenni, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni, és miért nincs meg a pisilnikell-érzés sem?

Figyelt kérdés

Amikor elvesztettem a szüzességemet, a fájdalmon kívül semmit nem éreztem. A második és harmadik alkalommal viszont úgy éreztem, hogy be fogok pisilni. Mint utólag kiderült, ettől nem kellett volna beparáznom...

Több aktus nem volt a sráccal, mert szakítottunk.


Rá két évre (most) összejöttem egy sráccal, ő a második férfi az életemben. Rendszeresen szexelünk, de a hüvelyemben nem érzek semmit.

Az igaz, hogy túl nedves vagyok, de attól még kellene, nem? Amikor az első pasival voltam, akkor is tocsogtam.

Kipróbáltuk, hogy ha az előjáték nem tart olyan sokáig, és nem leszek annyira nedves, akkor jobb lesz-e, de nem lett. Sőt eléggé fáj a behatolás.


Egy fél éve antidepresszánsokat kezdtem szedni, ezek közrejátszhatnak? Vagy a sok stressz?


Ha a csikómat izgatja a barátom, akkor el tudok menni, de a hüvelyemben semmit nem érzek. Semmilyen pózban... Akkor sem, ha nagyokat lök a barátom, pedig elég vastag is és hosszú is a pénisze.


2015. jún. 23. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz
2015. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Antidepresszánst sürgősen felejtsd el! Szétb...sz lelkileg és szexuálisan egyaránt!
2015. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt lehet nem egy férfianak kellene megválaszolnia, de ahogy látom nem sokan írtak eddig.


Egy picit zavaros számomra a dolog. (Amúgy simán lehet, hogy az antidepi bogyó miatt. Van.) A nedvesség annak hatására termelődik ahogy beizgulsz, s ezzel párhuzamosan a hüvely tágul, hogy felkészüljön a pénisz fogadására. Szóval nem értem miért fáj a behatolás.

Illetve a nők többsége, nem tud hüvelyen keresztül elmenni, ez nem ciki ettől nem vagy kevesebb. Vannak pl olyan pózok pl a lovagló póz ahol hozzá tudod dörzsölni a csiklódat a barátodhoz, s így el fog tudni majd menni.


Az az antidepresszáns biztosan kell neked? Ilyen fiatalon?

2015. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DreamWeaver ***** válasza:
Ennek semmi köze sem a nedvesedéshez, sem tablettákhoz. Nőgyógyász sem fog tudni segíteni. Egyszerűen arról van szó, hogy nem tudod kellőképpen elengedni Magad. Rossz viszonyban vagy magával a szexualitással. Valószínűleg önmagadban magát a fogalmat is rosszul definiálod. A tudatodban az első alkalmakkor átélt kellemetlen élmények rögzültek és ezekbe az élményekbe kapaszkodsz talán akaratod ellenére. A szex (is) agyban dől el. Te pedig agyban nem tudod helyére rakni a dolgokat. Amikor szexre kerül a sor a barátoddal, reflex-szerűen a behatolási fájdalomra koncentrálsz. Ez tönkreteszi azt az összhangot, amire szükséged volna ahhoz, hogy élvezni tudd az aktust. És ez magyarázza meg azt is, csiklód izgatásával miért tudsz elélvezni. A szexet helyezd a fontossági sorrendben jóval hátrébb. És beszélgess sokat a barátoddal erről a rossz érzésedről, akár az első élményeidről. Közösen tervezzétek meg, lassan, apró lépésekkel hogyan építsétek újra a szexuális önképedet. Ehhez 100%-ban bele kell tenned Magad, ahogy a barátodnak is magát. És könnyen lehet, hogy hónapokba fog telni. Kitartás és türelem. De ezzel tartozol Magadnak.
2015. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!