Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez orgazmus lenne? Amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez orgazmus lenne? Amikor a barátom felteszi a lábaimat a nyakába, és úgy szeretkezünk, akkor olyan érzés van bennem, mintha pisilnom kellene.

Figyelt kérdés

Viszont ez az érzés annyira intenzív,és annyira furcsán jó, hogy kb. 1 perc múlva leállítom, hogy váltsunk pózt. Sosem volt még hüvelyi orgazmusom, és nem tudom,mit kell tennem, amikor ezt érzem.

20L


2015. jún. 18. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem orgazmus..., az orgazmusról tudni fogod, hogy az, és nem kérdezed meg.
2015. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, valóban rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Tehát, ha ezt folytatnánk,akkor orgazmusom lenne?
2015. jún. 18. 16:52
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
A pisilés érzéshez semmi köze. Viszont ha jó miért állítod le? Ez elég kétértelmű.
2015. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ne állítsd le és kiderül :)
2015. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
hüvelyi orgazmushoz vezetne ha nem állítanád le, akár a spricc is jöhet.
2015. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Beniy ***** válasza:
73%
Ha az érzés maga a pisiléshez hasonlít és emiatt neked kényelmetlen, akkor beszélj erről a barátoddal és terítsetek az ágyra egy puhább törölközőt, utána pedig mehet nyugodtan. ;)
2015. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanilyet erzek en is ebben a pozban. Nagyon jo, de annyira intenziv hogy mar-mar kicsit kellemetlen is, es en sem birom igy sokaig. Nekem meg nem volt tole orgazmusom, egy ido utan akarmilyen jo is, mindig le kell allitanom, szoval en azt mondom probalj addig menni meg birsz es kiderul..:) ha mar nagyon nem esik jol akkor valtsatol pozt:)
2015. jún. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Ebből lesz a hüvelyi orgazmus. Ilyenkor közben simogasd kicsit a csiklódat. Úgy fogod érezni, hogy bele őrülsz, hirtelen nem tudod eldönteni, hogy jó-e, de ne hagyd abba a simogatást. Hirtelen robbanni fog mint a bomba és hatalmasat fogsz élvezni. Ne lepődj meg, de ez a rész lesz a hangos aaaaaaah,aaaaaaaaaaaaah. Aztán a húzd ki, húzd ki! Majd pár másodpercig még rágod a szád szélét és vonaglasz. Azt sem fogod bírni, hogy a kezével hozzá érjen a puncidhoz annyira érzékeny lesz. 1-2 perc és mehet tovább a menet. Ne aggódj a pasit különösen izgatja mikor egy nő a gyönyörtől vonaglik.

Mi a párommal szinte mindig együtt élvezünk el, mert őt annyira felizgatja, ahogy élvezek, hogy elsül egyből. Néha a könnyem is kicsordul az élvezettől.

ja és ne aggódj nem pisilsz be, akármekkora is az inger.

27/N

2015. jún. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Az előttem szóló tökéletesen leírta, amit szerettem volna.. :) 23N
2015. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!