Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés az intim együttlé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az intim együttlét azzal, akit szeretsz?

Figyelt kérdés
Sajnos túl ocsmány vagyok ahhoz, hogy személyesen is átéljem, de kíváncsi vagyok.

2015. jún. 17. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed, hogy ő is szeret,akkor sajnos sz*r!
2015. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztosan jó, nem tudom átélem-e valaha..
2015. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, még sosem voltam nővel.


41/F

2015. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez komoly?
2015. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csodálatos!
2015. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
túlértékelt
2015. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért mert szeretem,attól még nem biztos hogy jó vele,ha ezen a téren nem vagyunk egy hullámhosszon.Az a szuper,amikor valakivel teljesen egymásra tudtok hangolódni,kívánjátok egymást nagyon,már az érintése gyönyört okoz,ugyanolyan szenvedélyes mint te,ugyanúgy csókolózik,és szuper az érzés ahogy kitölt a hímtagjával :) Ehhez nem feltétlen szükséges szerelem/szeretet,de valamiféle bizalom azért kell.
2015. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mivel nagyon szeretem és oda is vagyunk egymásért párommal, nagyon jó és sokszor extázisba esek, annyira jól csinálja, összeolvad a két test, szerelmesen csókolózunk és néha vadabb az együttlét. Megszűnik a világ, csak mi vagyunk, felemelő érzés. Persze minden másban is egy hullámhosszon vagyunk. Egy jól összeszokott páros, a változatosságra is törekszünk, mint minden másban is. Ő eddigi életem legjobb szeretője is.

37N

2015. jún. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9: Én is erről álmodok... Talán egyszer rátalálom én is.
2015. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!