Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Balaton Sound véleményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balaton Sound véleményetek?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy itt szexre kaphatók-e a csajok iletve mennyire könyedén . Írhatnak olyan srácok is akik van már Soundos tapasztalata . Én 21éves vagyok .

2017. júl. 4. 14:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Rosszul lett, majd meghalt egy Balaton Soundon bulizó lány"

-Koncz Tamás2016.07.21. 16:54-

[link]

2017. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ahogy leadták ezt a cikket el is halhatott a média biztos valaki Párkált .
2017. júl. 4. 21:50
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, kaphatóak bármire. Én a rendes bulikban is egész jó százalékkal tudok lányokat becserkészni, de a soundon....hát ott tavaly napi kettő mindig megvolt egyik nap három is, a lényeg, hogy be mindig a topmodell kinézetűekre hajts.

Ha csak a szexre mész és tudsz idegen nyelven, bejátszhatod aa külföldit is, arra mégjobban buknak azok a lányok akik ott vannak, gumit mindig használj;)

2017. júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amikor a BS-ről van szó olyankor senki nem megy, meg hogy tele van k.-val, mégis egymillióan összegyűlnek. :D
2017. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
13. Németül tudok perfekt
2017. júl. 5. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!