Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülői házba prostituáltat hívni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülői házba prostituáltat hívni?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, szülőkkel élek még. Hogyan tudom bevinni a szobámba - ami amúgy külön bejáratú- a prostit? Mit mondjak nekik ha meglátják? Ki ő? Milyen szerepet lehet "ráhúzni"? 34 éves nőről van szó.

Kicsit komikusnak tűnik a kérdés, elnézézést de közben teljesen komoly.

Ő helyben van és nem kellene utazni, ezért lenne jó.

Kérlek titeket, hogy viszonylag komoly válaszokat írjatok és ne becsméreljétek az embert. Nem életforma ez nálam, csak néha jó.

Előre is köszi!



2017. júl. 4. 10:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben már nehezebb nőt felszedni vagy lehetetlen, az igaz, de meglehet próbálni.
2017. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Én tudom magamról hogy csúf vagyok mégis volt már kapcsolatom 20L
2017. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De te lány vagy,azok több eséllyel indulnak, még ha csúnyák is, pláne olyankor ha csak hiszik magukról,hogy csúfak.
2017. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jah, egy "csúnya" lánynak is ezersze könnyebb dolga van akár egy fesztiválon, szórakozóhelyen, mint egy rút/kövér/csóró srácnak.


Sokat jártam bulizni pár éve még, és tudom, hogy ez így van. Csúnya lányt csak akkor nem dugják meg, ha ki se megy az utcára és nem mer nyomulni, meg ha van önbecsülése :D

Ha kicsit nyomul, 5 perc alatt talál kant.


Srácként baromi nehéz, mert manapság a csajok nem csak lekoptatnak, de meg is aláznak és ha ismerkednél alapból úgy kezelnek mint egy perverz disznó férfit. Csak mert pi..na van a lábuk között bármit megtehetnek.

2017. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
15-ös, ez így van,ahogy írod, annak idején egy haveri körömben egy csúnyább csaj beismerte,hogy a nőknek könnyebb partnert találni, ha csak szexre is, de könnyebb. Nem is az,hogy csak beismerte, mondta,hogy ez tény és való. El is vitték sokan, olyan férfiak is,akiknek nála sokkal szebb nőknél lett volna esélyük. Úgyhogy a nők csak hallgassanak,hogy nekik is de nehéz partnert találni, mert egyáltalán nem az.
2017. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
12 vagyok. Igen ez tényleg csak hiszti amúgy de nekem volt már duci csávóm és nem. Mem a pénze miatt. De nekem pl valamiért a csúnyácska esetlen fiúk a zsánereim 😂 már bocsának a kifelyezésért :D
2017. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!