Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülői házba prostituáltat hívni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülői házba prostituáltat hívni?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, szülőkkel élek még. Hogyan tudom bevinni a szobámba - ami amúgy külön bejáratú- a prostit? Mit mondjak nekik ha meglátják? Ki ő? Milyen szerepet lehet "ráhúzni"? 34 éves nőről van szó.

Kicsit komikusnak tűnik a kérdés, elnézézést de közben teljesen komoly.

Ő helyben van és nem kellene utazni, ezért lenne jó.

Kérlek titeket, hogy viszonylag komoly válaszokat írjatok és ne becsméreljétek az embert. Nem életforma ez nálam, csak néha jó.

Előre is köszi!



2017. júl. 4. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Én biztos nem hívnék prostit a házba. Főleg úgy, hogy a szüleid is ott vannak.
2017. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Előbb hívj el hasonló korú ismerősöket, barátokat magadhoz, így majd megszokják a szüleid. :D
2017. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Inkább látogasd meg te a prostit, de igazából az lenne a legjobb,ha nem prostiznál! 20 évesen? Minek? Kemény f..ú fiatal csóka vagy, felszedsz valami csajt, aztán a többit remélem tudod.
2017. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
3. Végre valaki biztatja az ilyen kérdezőt. Máskor mindig csak azt olvasni, fúúú lúúúúzer, meg ilyesmi. Azért ez a válasz sokkal jobb!
2017. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem írom soha olyanokra,hogy lúzer,aki prostihoz jár,de ő még igen fiatal, 20 éves, lehet,hogy ma holnap összejön neki egy csaj,akkor miért fizetne egy prostinak?
2017. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Zárd be a szobád ajtaját, és kérd meg a prostit, hogy ne sikongasson olyan hangosan.
2017. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Menj szobás k53urvához.

Pont család házba vinni? :D

2017. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ezzel a szüleidet aláznád meg... nekem még odébb van a saját család téma, de ha nekem lesz majd gyerekem, és az akar prostit hozni a házamba, hát, minimum alaposan elbeszélgetnék vele. gondolom, te sem örülnél a szüleid helyében... ha titokban csinálod, úgy még undorítóbb.
2017. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Fiatalokkal nem is járna jól, azoknak csak a marketingjük jó, de sok csak esetben az,amit magukról írnak, amit a vendégek beszámolóban, az már közel sem biztos,hogy annyira csalogató :)
2017. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#3:

Mi van akkor, ha a kérdező gátlásos és /vagy csúnya? Ilyen esetben a barátnő kizárt.

2017. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!