Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőgyógyászaton 16 év felett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyászaton 16 év felett kell szülői kíséret?

Figyelt kérdés
Tehát a barátommal tegnapelőtt lefeküdtünk, de nem használtunk gumit. (tudom nagyon felelőtlen dolog volt, nem kérek választ ezzel kapcslatban) Szeretnénk venni 72 órásat, de csak receptre lehet kapni. Az anyukámat nem igazán akarom bevonni ebbe. Szóval 16 év felett is kell szülői kíséret? Kérlek aki csak szidni akar, hogy ez felelőtlen volt ne is válaszoljon mert tudjuk! Előre is köszönöm.
2017. máj. 29. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell 16 év alatt sem kell szülői kíséret . Csak ha Te úgy szeretnéd akkor mehet veled anyukád. Pl engem elkísért mert féltem egyedül menni.
2017. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A 72 órás tabletta egy lórugásnyi hormon bomba össze kuszálja a ciklusod elég rendesen. Szóval Ne csodálkozzatok,ha hónapokig össze vissza menstruálsz vagy megse jön a vérzésed .Egyébként 7000-8000 Ft És van akinek hat van akinek nem pl barátnőm a baleset után ( elszakadt az óvszer) 2 órával már be is vette az esemény utáni tablettát. Még is terhes maradt és van egy 2 éves fia. Szóval ez sem biztos
2017. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell se 16 alatt, se 16 fölött szülői kíséret.
2017. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell. Viszont nem olcsó! 7-8000Ft
2017. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!