Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szeretnék felíratni. A Semmelweis klinikán a nőgyógyászaton mindenkit fogadnak, vagy csak bizonyos körzetek betegeit?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs Budapesten bejelentett lakcímem, a magánrendelők meg mindig lehúznak.

2013. nov. 3. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy a magánrendelők lehúznak? te tudod mennyi költségük van? a klinikán is fizetni kell - csak ha biztosított vagy, akkor a tb. kassza állja
2013. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy szerintem 21éves tünetmentes létemre szerintem nem indokolt 3havonta 15-20ezer forintos vizsgálatokat végezni rajtam, amikor csak az újabb adag gyógyszeremet szeretném felíratni.
2013. nov. 3. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:

az első adag fogamzásgátló tablettát csak nőgyógyász írhatja fel, minden továbbit a háziorvosod (is)

a háziorvos pedig nem fizetős, tehát kérd tőle és rögtön nem annyi

hát nem tudom, nálunk egy rákszűréses általános vizsgálat 10.000....drága helyeken járhattál - és ez évente egyszer elviselhető

2013. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, csak az a probléma, hogy nekem a háziorvosom is vidéken van :-(
2013. nov. 3. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!