Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki az, aki feküdt már le 50...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki feküdt már le 50 éves magyar íróval?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon izgató dolog lehet egy íróval lefeküdni, főleg, ha a lány még szűz.
2017. júl. 2. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az egyik leghülyébb kérdés, amit itt olvastam:D


Mennyiben másabb egy író, mint egy történelem tanár, vagy egy műfordító, vagy bármi más?

2017. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mikor keresed az 50 éves szűzt.
2017. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
AZt nem mondtam, hogy a lány is legyen 50 éves. Az lehet mondjuk 20 éves is csak legyen szűz. Aki nem olvassa el figyelmesen a kérdést, az ne is válaszoljon!
2017. júl. 3. 10:13
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

valoszinuleg az iro vagy vagy helyeben lennel, ez igy logikus es ertheto, lany szamara is lehet hasonlo lenne ahogy te erzel es igy mar a masik oldalon is vagyunk, ha tetszik a lanynak es munkait is kedveli...


#1 +1 igazabol sok ertelme nincs a kerdesnek tehat ebben a formaban, mas formaban mar lehetne


de ha konkretan nezuk miert lenne jo neked ha irok szeretoi, elettarsai ideirnanak? meg ha szuzen is tortent az elso aktus

meg igy sincs igazan ertelme

meg aztan mi az hogy "iro" sokfele van

miert magyar? egy mas nemzetisegu mar annyira mas lenne?


Xy4

2017. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
AZért lenne jó, ha ideírnának, mert az én szeretőm is egy írónak a szeretője, csak nem mondta meg az író nevét. Mondjuk ő nem volt szűz már akkor se, ez igaz.
2017. júl. 3. 12:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy szívesen megdöngetnék egy magyar írónőt.. Mindegy, hogy szűz-e vagy sem. Nekidönteném a falnak, aztán behatolnék a hüvelyébe, jól megdöngetném, és aztán belespriccelnék. Az lenne ám a jó!! az igazi élvezet!! Hejjj
2017. júl. 3. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!