Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ezt, hogy fordítjuk? Mit...

Ezt, hogy fordítjuk? Mit jelent magyarúl?

Figyelt kérdés
Give this warrior a ranged combat action, but do not choose any targets, determine any lines of fi re, or make any attacks. Give this warrior an action token and an Overwatch token. At the beginning of your next command phase, remove the Overwatch token; this warrior can resolve the ranged combat action it was given on its last turn.

2017. febr. 7. 17:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy sikeresen rossz menübe írtam a kérdést... Bocsi.
2017. febr. 7. 17:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Adj ennek a harcosnak távolsági harci cselekedetet, de ne válassz neki célpontot, ne határozz meg rálátást (line of fire - látja e a célpontot, el tudná-e találni) és ne támadj. Adj ennek a harcosnak egy cselekedet jelzőt és egy Overwatch jelzőt. A következő parancsfázisod elején vedd le róla az Overwatch jelzőt; ekkor a harcos végrehajthatja azt a távolsági harci cselekedetet ami az előző körben lett neki adva.



Megjegyzem, hogy szabályok fordítása tökéletesen csak a teljes szabályzat ismeretében lehetséges...

2017. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a konkrét probléma nem ott volt, hogy nem ismerem a szabályt vagy esetleg nem fordítottam már le ezt a szöveget magyarra, hanem inkább a "At the beginning..."-től volt kis kavar, hogy hogy a tökben fogalmazzam meg. Nem angolból gyengébb vagyok. :) Az enyém valahogy idétlenűl hangzott.
2017. febr. 7. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem arról beszélek, hogy neked mi volt a problémád...

Arról beszélek, hogy ideraktál egy KIRAGADOTT RÉSZLETET egy egész szabályrendszerből és várod, hogy fordítsuk le. Ez csak akkor lehet normálisan csinálni, ha a fordító (ez esetben ÉN, nem te) ismeri a teljes rendszert.

2017. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!