Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Az, hogy valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Az, hogy valakinek vannak fétisei számotokra egyértelműen taszító akkor is, ha az illető azért tudja magát kontrollálni?

Figyelt kérdés

Többször olvastam, hogy bizonyos nők élből elítélik azt ha valaki fétises, és beskatulyázzák. Ami számomra nem egészen érthető.

Persze vannak akik túlzásba esnek, de ha a pasi nem foglalkozik többet pl a lány hajával, mint ahogy az "egészséges" és magára a lány élvezetére több/ugyanannyi időt tölt, mint hogy a saját fétisét kiélje a lány haján

Tehát az erős vágyaiból eredően, és azon felülkerekedve nem pusztán önzőségből és önérdekből van a lánnyal, akkor az még elfogadható számotokra?

Vagy ha egy pasi fétises akkor inkább futsz amerre látsz?


Én valahogy úgy gondolom, hogy ezek a dolgok egy "egészséges" határon belül eléggé változatossá tudják tenni a szexuális életet akár hosszútávon is. És elég sok gátlásos, vagy félénk lányból olyan élvezetet is képesek kihozni amit a saját korlátaik miatt egyébként nem élnének át. Rosszul gondolom?



2017. jún. 15. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem mintha a nők többségének nem lenne.
2017. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

És még csodálkoznak, ha nem merek kezdeményezni a puncifétisem miatt :(


23/F

2017. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a legtöbb fétis nem taszító. Ha valaki igazán fontos nekem, akkor nem fogom megvonni tőle ezt az örömöt. Nem elvárásom az, hogy kontrollálja.

Pl. volt egy barátom nem régen, akinek lábfétise volt. Kimondottan szerettem, amikor este megmasszírozta puszilgatta a talpaimat.

Más dolgokkal szemben sem lennék elzárkózó, ha úgy alakulna.

2017. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy vettem észre, hogy a magabiztos nök többsége nem zárkozik el többnyire, kivéve az extrém dolgoktol. Nem tudom miért, de legnöbb nö pl nem szereti ha kinozzák.
2017. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es te kész vagy:D
2017. jún. 15. 21:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem taszít
2017. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb fétis nem zavar, nekem is van pár. :D Amúgy ez a haj dolog tetszik, szeretem, ha a hajammal foglalkoznak. :)
2017. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Attól függ, milyen fétis.
2017. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezt a talp masszírozást meg puszilgatást szinte minden nő szereti, meg amelyik egy kicsit foglalkozik a másikkal látja milyen örömet tud szerezni. Pontosan úgy van, ahogyan írtad. Én nem érzem fétisnek egyik változatot sem, inkább az a kiábrándító, amikor amikor ezek a dolgok elmaradnak.


30f

2017. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nkem is van fétisem de kébyteen vagyok elnyomni mert nagyon "költséges" a vagy:)
2017. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!