Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha kinyaltam egy fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha kinyaltam egy fiatal lányt?

Figyelt kérdés
25/F

2017. jún. 10. 19:54
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
57%
Idióták, adjátok még alá a lovat! Legközelebb 12 évessel csinálja majd!
2017. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Nem írom le a nevét, mivel ő nem egy tárgy, akit ide-oda kell rakosgatni, okés?
2017. jún. 10. 20:46
 23/42 anonim ***** válasza:
48%
egy kis ri banc a csaj, okés?
2017. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Na, a ri***cok fűvel-fával lefekszenek pénzért... Ő viszont ismer engem elég jól, mivel a legjobb barátom húga, és pénzt sem kért érte.
2017. jún. 10. 20:58
 25/42 anonim ***** válasza:
26%
WTF? Nincs ezzel semmi gond, sőt irigyellek.
2017. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
71%

Ez olyan mint mikor én 20 éves létemre meghúztam a haverom lányát, aki 15 éves csaj.

Utólag undorítónak tartom, és azóta is kifordul ettől a gyomrom...

2017. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért a kérdezőt támadják sokan. Két ember kell ehhez is. :) Mondjuk valószínűleg az a 14 éves aki ezt megengedi nem lép az agyára. Enyni idpsen nekem még meg sem fordult ez a fejemben, sőt! Bár lehet én vagyok a későnérő, hogy ezeket a dolgokat 18 évesen éltem csak át. És nem is értem, hogy egy 14 ével kislánynak ebben mi lehet a menő. Mindenesetre szerintem ne legyen bűntudatod, két ember kell a hülyeséghez is. :)
2017. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Ő nem hülye volt, hanem csak kíváncsi. A hülye az én vagyok/voltam, mert vissza kellett volna utasítanom!
2017. jún. 10. 21:09
 29/42 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, te tudod, hogy a te erkölcsi szinted szerint ez gáz-e vagy nem. Döntsd el magadban, neked mi fér bele, mi nem, és aszerint élj. Ha a saját mércédet nem tudod elérni, az gond, ha el tudod érni, oké. Ide az oldalra különböző erkölcsi mércékkel rendelkező emberek járnak, ők a saját megítélésük szerint mondják, amit, ennek így nem sok értelme van. Döntsd el te magad, mi gáz, mi nem, mi fér bele, mi nem, és amikor ezt nem tudod elérni a való életben, akkor természetesen rosszul érzed magad.

Én nem nyalnék ki lányokat csak úgy, kortól függetlenül, de az én vagyok. A tiedhez nem tudok mit mondani. Akik itt még inkább beléd döngölik a bűntudatot, az ő életüket azért megnézném, ők milyen szexuális életet élnek/éltek és kikkel.

2017. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó fa...szkalap vagy.
2017. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!