Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti tényleg elvárjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti tényleg elvárjátok manapság?

Figyelt kérdés

Hogy egy nő kezdeményezzen. Pl. Ha ti tesztek szexxel kapcsolatos megjegyzéseket. Utána kinek kell lépni és mit?

Ha mondjuk a nő nem nagyon reagált a megjegyzésekre eddig.


2017. jún. 8. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor azon csodálkozol, hogy egy nő nem reagál arra, hogy de megb.asznád? ...vagy nem értem, hogy mit akartál ebből kihozni.
2017. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem várom el.Mindig én szoktam kezdeményezni de sajnos vagy nem reagálnak rá vagy elutasító a válasz, legyen ez normális kapcsolat vagy szexkapcsolat.
2017. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát egyértelmű ,hogy a lánynál van a labda,jó lenne tudni azt hogy Ő mit akar.Pl.mondhatja válaszként azt,hogy "nekem is hiányzik a szex csak sajnos nincs kivel" stb.Ez már egyértelmű dolog,de burkoltabban is jelezhet.Csak jelezzen ha akar Ő is valamit.
2017. jún. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ferfiaknal sosincs ilyen gond. Kerdezo, te a fiucskakra gondolsz: tizen-huszon eves, kefe haj, szedi a szemoldoket, es slimfit farmerban jar. Na ott igen, ha te nem tolod le a bugyidat, akkor nem lep semmit.
2017. jún. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha 1 nőnek mondasz valamit és nem reagál rá vissza, akkor van értelme erőltetni férfiként? 1 normális emberi beszélgetésnél ha a nő is akar valamit 1 férfitól azt jeleznie kell valamiképp,hogy tudja a fiú hogy most mit is szeretne a lány. Igen próbálkozzak,vagy hagyjam,esetleg gondolkozol még rajta. Természetesen lelehet venni a jeleket mit akarhat a nő,lány,de az nem mindig azt jelenti,mert rengeteg tényező befojásólhat 1 döntést. A fiú nem döntheti el mit akarjon 1 lány ugye? Mert akkor a válasz igen lenne tuti. Nem elvárjuk a lánytól hogy döntsön,de mindenképp úgy is a lány dönt,szal igen tulajdonképp neki kell valamiképp kezdeményezni.
2017. jún. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nézd, megoldhatnánk a dolgot úgy is, mint az ősember, hogy nem foglalkozunk azzal, hogy te mit reagálsz, csak simán leütünk bunkóval, behúzunk a barlangba és irgalmatlanul megb@5zunk, de ez manapság már nem szokás.

Szóval inkább úgy csináljuk rátok tekintettel, hogy jelezzük a dugási szándékot, aztán várunk a pozitív visszajelzésre, és ha megkapjuk, akkor mehet az eksön. És szerintem ezt te sem bánod annyira, hogy így működnek a dolgok "manapság", nem pedig ősember módra.

2017. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ám lehet fordítani az egészen. Ha mondjuk feldobom a labdát,és nem válaszolsz,de kezdeményeznék,azt mondhatnád és joggal,ekkora parasztot hogy nyomul már!!! Én biztos nem kezdeményeznék az tuti.Ha valaki nem akar annyira hogy lépjen,vagy jelezze hogy ő is benne lenne,van értelme? Nem fogom magam rá tukmálni senkire!!! Most az okosok mondják hogy férfiként le lehet venni a jeleket,na persze de ha pl van más is a képben és nem tudod eldönteni,ennek nem az én,hanem a te döntésednek kell hogy legyen hogy ne érezd azt később hogy basszus ez nem helyes.Ha valaki akar valamit azért áldozatot kell hozni valamiképp,ha annyit sem ér a másik hogy jelezd akkor nincs is értelme erőltetni,igazam van? Mert vagy nem akarod,vagy csak nemtudod mit akarsz és gondolkozol,ugye?
2017. jún. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csaj tetszik és nem nézem ri..ncnak, akkor vacsorázni hívom. Ha összejön a randi, ott sem teszek neki szexuális megjegyzéseket. Miután hazavittem csókkal próbálkozok, ha ez is okés, akkor mondom hogy még, hogy jól esne egy kávé/tea. Majd felajánlom neki, hogy megmaszírozom a hátát...
2017. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a nő nem reagált a megjegyzésekre akkor megvolt a kezdeményezés nem? Csak nem talált fogadtatásra.
2017. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt elvárnám, akkor sokkal kevesebbet szexelnék, mint amennyit. Mivel nem vagyok hülye, ezért nem várom el
2017. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!