Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, elvárjátok hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elvárjátok hogy a pasinak csupasz legyen a segge, segglyuka körül?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem, mert az ÉN heteroszexuális kapcsolataimban eddig sem engem nem érdekelt a férfiak segglyuka, sem egyetlen férfi nem mondta hogy őt érdekelné ha engem érdekelne az övé.


(Amúgy azt szeretem, ha az enyémet nyalják, ezt többen mondták már).


Most is a barátomnak az egész zacsija, a rudija és a farkának a töve is le van csupaszra borotválva, ahogy én is mindenhol csupasz vagyok lent, de ennyi. Elég ha az szőrtelen, ahol a másik feje/szája is megfordulhat.

26/N

2017. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

1. gondolom a kérdés azokhoz szólt akik szokták nyalni a pasijuk lyukát.

És akármennyire is kiemelted, de ez teljesen heteró szokás, ugyanolyan mint amikor Ők nyalják neked.


A kérdésre válaszólva: én nagyon szőrös srác vagyok, így alap hogy ott is szőrtelenítek mert a sűrű göndör szőrzetembe könnyen beleragad aminek nem kéne (és szeretem az indiai konyhát).

Amúgy ezen kivül csak a zacsit csupaszítom és magát a gyíkot, különben az ágyékomon csak rövidre vágom és a felső testemet, mef sehol máshol nem szőrtelenítem magam.

2017. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Csak abban az esetben ha azt akarja, hogy ott is kényeztessem. Szőrös segget meg segglyukat nem fogok nyaldosni
2017. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2

Nem, én arra gondoltam hogy mindenkinek szólt.


Sok férfi van, aki pl akkor is szőrteleníti a lyukát, ha amúgy oda senki nem nyúl neki sehogy sem.

2017. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Szőrös a fejem, a mellkasom és a fenekem is. Ha valaki szerint ez nem normális, akkor baj van ezzel a világgal. Ezért ne feszélyezd magad, ha bárki otthagyna emiatt, nem érdemli meg a szeretedet.
2017. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5. Mert te járnál olyan lánnyal aki teljesen szőrös mindenhol? Még a bajuszát és az esetleges szakállát sem szedi le? Mert az is "természetes".

A nők miért ne várhatnák el a férfiaktól a szörtelenítést, ha mi is elvárjuk (már aki) ősidők óta?

2017. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6:Erre azt tudom mondani, hogy mi ketten nem passzolnánk össze. A párom így szeretet, szőröstül-bőrüstől, szerinte ez a férfias. És szerencsére a segglyukamnak semmi szerepe sincs szexuális tére. Tudom, ízlések és pofonok, de röhejesnek is érezném magam szőrteleníteni. Az ő részéről meg szőrtelenül érzi magát nőiesnek. Én azt írtam csak, hogy emiatt nem kell magát senkinek sem rosszul éreznie, a többi meg szubjektív.
2017. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, mindenhogy kinyalnám
2021. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!