Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Manapság elvárjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Manapság elvárjátok a lányoktól, hogy kezdeményezzenek? L/18

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy én egy romantikus lélek vagyok és hiszek abban hogy a férfinak kell megtenni az első pár lépést ezért a kapcsolat elején nagyon félénk vagyok (pl. Facebookon nem tudok mit írni, illetve keveset kérdezek,de persze élőben megy a kommunikáció) és sok idő kell. Sajnos sokan feladják hamarabb a küzdelmet, minthogy megismerhetnének, ezért kezdem egyre kevésbé értékesnek gondolni magam. Szerintetek, hogy tudom a tudtukra adni, hogy ne adják fel anélkül, hogy túlzottan "nyomulnék"?
2015. júl. 27. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Éreztesd velük, hogy kedveled, de nem adod magad könnyen. Csak ne ess át a ló túloldalára és ne kéresd magad a végletekig. Nyiss picit te is. De amúgy, aki túl gyorsan feladja, az valószínű csak a szexért keres téged.
2015. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem várom el, de nem bánnám. Az is igaz, hogy ilyenben sosem volt még részem és szerintem nem is lesz mert ocsmány vagyok.


Vén F

2015. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

engem nagyon irritál ha valaki nem tud mit írni vagy nem tud mit mondani,ez őt jellemzi hogy olyan amilyen...és az ilyeneket kerülök messzire


a kezdeményezéssel nem lenne gond megteszem az első lépéseket de az olyan nőt utálom aki helyett még levegőt is nekem kell venni,mert jajj nem tudok! :S


és szerintem más is

szóval gyúrjál a beszédre és legalább egy mondatot tudj megfogalmazni akár írásban is biztos értékelik majd.:DDD

2015. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 opened paradise ***** válasza:

Csak ha akar valamit.

Nem szeretem,mikor valaki sír,hogy neki mennyire bejön a másik és mekkora bunkó az,amiért nem kezdeményez.

2015. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak a Facebookon nem tudok beszélni, mert nem látom a reakcióját márpedig ugye a kommunikáció 70% non-verbális és ez engem kifejezetten zavar. Élőben rengeteget tudok beszélni, bárkivel, bármilyen témáról!
2015. júl. 27. 16:01
 6/14 A kérdező kommentje:
Sosem bunkózok le valakit mert nem kezdeményez. Mintha valami bűn lenne, hogy nem akar velem időt tölteni. Szabad akarata van!
2015. júl. 27. 16:03
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Persze, mindent a férfinak kell.

Neki kell kezdeményezni, neki kell életet tartani az ismerkedésben, szóval rá van hárítva minden,ha kínos csend alakul ki egy randin, ugye az is a fiu hibája...és még sorolhatnám.

Büszke p..icsa.:/

2015. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 MolotovPunk ***** válasza:

A facebookos sz_rságot szerintem felejtsd el.

Az ott ismerkedés nálam eléggé No comment kategória.

Azt írtad élőben jobban megy neked az ismerkedés.

Akkor hajrá. :)

Az pedig egyáltalán nem ciki,ha manapság a lány kezdeményez,vagy legalább megadja az első lépést egy kapcsolat kialakításához.

2015. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Velem 2 napja volt ilyen, hogy egy lányt felhívtam skype-on. Én folyamatosan beszéltem, minden kis apróságot elmondtam, szerintem vicces is voltam szokás szerint, ő pedig kizárólag a sulijáról tudott beszélni, és iszonyat vontatottan, húzta minden szavát, gondolkodott a legalapvetőbb kifejezéseken is. Aztán elmondtam neki hogy nekem ez így nem jó. Mi lenne ha nem a sulid lenne a téma?! Erre azt válaszolta hogy mindig ő beszélt, és nekem semmi témám nincs, unalmas vagyok neki... pfff Valójában pedig ő volt rettentő unalmas, de az egójától ezt nem látta, mert őt mindenki szereti, és ő tökéletes, ő okos. :D Hát akkor én hozzá képest egy lángelme vagyok...
2015. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9: Ilyet én is tapasztaltam szó szerint, csak az élőben volt.
2015. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!