Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Manapság elvárjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Manapság elvárjátok a lányoktól, hogy kezdeményezzenek? L/18

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy én egy romantikus lélek vagyok és hiszek abban hogy a férfinak kell megtenni az első pár lépést ezért a kapcsolat elején nagyon félénk vagyok (pl. Facebookon nem tudok mit írni, illetve keveset kérdezek,de persze élőben megy a kommunikáció) és sok idő kell. Sajnos sokan feladják hamarabb a küzdelmet, minthogy megismerhetnének, ezért kezdem egyre kevésbé értékesnek gondolni magam. Szerintetek, hogy tudom a tudtukra adni, hogy ne adják fel anélkül, hogy túlzottan "nyomulnék"?
2015. júl. 27. 15:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

"Sajnos sokan feladják hamarabb a küzdelmet"


Ez már így régen rossz. Az a probléma, hogy valamiért nem tartjátok annyira partnernek a férfit, hogy valamiféle korrekt megnyilvánulással tudtára adjátok, hogy mehet a dolog, vagy nem.


Ezt a "harcolj értem" mentalitást én nagyon méltatlannak tartom, márpedig azért, mert ez azt hordozza magával, hogy a nő nem nőnek tartja magát, hanem egy trófeának, amiért meg kell küzdeni.

2015. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11# Ez egy érdekes gondolat!:)

Szerintem meg igenis fontos, hogy egy férfi "harcoljon" azért a nőért, aki tetszik neki, hogy bebizonyítsa neki, hogy értékes és érte megéri. És nem gondolnám magam trófeának ezért.

2015. júl. 27. 16:47
 13/14 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg igenis fontos, hogy egy férfi "harcoljon" azért a nőért, aki tetszik neki, hogy bebizonyítsa neki, hogy értékes és érte megéri."


De ezzel már megint az a baj, hogy nem látom azt, hogy a nő is értékeli annyira a férfit, hogy tegyen valamit érte.

Értem én, hogy az a közgondolkodás (megjegyzem, hogy szerintem rendkívül ostoba felfogás), hogy a férfi teper a nő után, mindenféle felületes dologgal bizonygatja, hogy mennyire értékes számára a nő, ez a férfi esetében pénz költés és akár a saját személyiség megnyirbálása.


Na de a mit ad bele a nő? Az a baj, hogy a nő nem érez késztetést arra, hogy bizonyítson. Azt hiszi, és sajnos ez a tendencia, hogy a végén mond egy igent, majd beleadja a puncit a kapcsolatba, "jó lesz az úgy" módjára.

2015. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 MolotovPunk ***** válasza:

Szerintem mindkét félnek bizonyítania kell manapság.

Úgy korrekt.

2015. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!