Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ki van szex kapcsolatban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ki van szex kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mióta? Hogy ismertétek meg egymást? Azon kívül szoktatok találkozni a sráccal? Akármelyikőtök szól akkor találkoztok is? Tud erről valaki? Nem szokott olyasmi lenni néha mint ha kapcsolatban lennétek csak szerelem nélkül?

Akinek volt ilyen de vége lett miért lett vége? Volt már valakivel olyan hogy bele szeretett a fiúba? Hogy alakult a dolog az után?


Bocsánat a sok kérdés miatt de most pont ebben a helyzetben vagyok (szexkapcsolat) most kezdődött és nem tudom másnál is így megy ez? :) köszi a válaszokat 19l



2017. jún. 5. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Én benne vagyok 2eve. Szex kapcsolatnak indult,és a hétvégén jöttem rá mikor egy másik csajjal szinte aktus táncot járt h szeretem. Megbeszéljük h most :) és akkor találkozunk. Hogy ismerkedtünk meg? Főnököm volt. Azóta feljebb léptem. Van mikor csak hív és a hangomat akarja hallani. Szerintem ő is belém szeretett. De a hétvégi tánca után elgondolkoztam h jobb lesz ha vége lesz. Várom a keddet,h meg tudjuk beszélni a történteket. És lesz ami lesz.
2017. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
A szexkapcsolatnak azért lett vége mert mind kettőnknek lett párja. Nem nem találkoztunk szexen kívűl nem beszéltünk csak dobtunk egy üzit hogy alkalmas e most és ha igen találkozunk. Tinderen ismertük meg egymást 1 évig tartott. Egyáltalán nem olyan volt mint egy párkapcsolat
2017. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb 1 honapja tart, egy jo baratommal alakult ez ki tobbszoros kavaras utan.:) Mivel baratok vagyunk, nem mindig csak szexelni jarkalunk ossze, van, hogy kimegyunk bulizni/iszogatni, van, hogy atmegyek hozza filmet neznj stbstb:) A barati korunkbol nem tudok rola, hogy barki tudna:) Igazabol a mienk olyan mint egy kapcsolat csak szerelem nelkul, szeretunk egymassal lenni, ha valamelyikunk "kivanos" csak dobunk egy telefont es vagy sikerul osszehozni a talit vagy nem, kozel lakunk egymashoz de ha valamelyikunknek van programja nyilvan nem varjuk el egymastol, hogy lemonjuk egy dugas miatt:)
2017. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én voltam párba,volt hogy júliustól-októberig tartott és heti szinten,volt hogy fél évig de csak pár alkalom,tehát néha-néha,voltam szerető is..de most már bele untam ezekbe a fél^kapcsolatokba,nem nagyon tudtott egyik pasi sem hova tenni engem az életében,meg én se őket igy leálltam és inkább normális kapcsolatot keresek akivel izgalmas a szex 😉
2017. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!