Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak tudnak ugyanúgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak tudnak ugyanúgy vadulni az ágyban egy olyan novel akit szeretnek, vagy ezt inkább szex kapcsolatban élik ki?

Figyelt kérdés
Itt azt értem pl kenyszer francia, köpködés, fojtogatás...
2017. máj. 15. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen tudnak!

Amire van igény arra képes is lehet valaki.

2017. máj. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

egyénfüggő, van aki kapcsolaton kívül sem akar ilyet...

van aki kapcsolatban is így élvezi


24F

2017. máj. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem több csajom panaszkodott, hogy sokszor hiába szinte könyörgött az eddigi pasijainak, egyik sem tudta úgy rajtam kívül megdugni. Úgyhogy ez típus kérdés. Aki romantikusabb típus az inkább szeretkezik és őket nem is lehet rávenni másra. Én ezt csajoktol hallottam. Aki meg szereti a vad szenvedélyes szexet, az meg akkor is így szexel, ha szerelmes. Ezt magamról tudom. 28/F
2017. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nalunk is szinte csak vad szex van a baratommal😈😂
2017. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Általában nem tudnak

Legalábbis lanyismeroseim szoktak erre panaszkodni

2017. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatba nagyok keményen szexeltünk (kikötözés, fojtogatás, csipeszek, fenekelés viasz...) miután pár lettünk ez egyre jobban csökkent, most hogy gyerekünk is van lényegében 0 😞

Pedig mindketten szeretjük, de valamiért én nem tudom megtenni....

2017. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudnak. :) Amikor csak arra vágyom, a párom megtesz bármit. :D
2017. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
persze hogy tudnak, milyen hülye kérdés, a párok azt csinálják ami nekik tetszik. Ha mindegyiknek bejön egy fojtogatás, akkor csinálják, de egy idegennel ezt nem csinálnák, mert nem bíznak meg benne.
2017. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

8:

Nem hülye a kérdés


A legtöbb ferfi nem tud igazan kegyetlen lenni azzal akit szeret. Ugyanígy, a legtöbb nő nem tud igazan lealjasulni (jo értelemben) olyan férfivel aki előtt egy bizonyos barátnő-szerepet akar játszani

2017. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt párom felvetette anno, hogy élvezzek az arcára. Sosem tettem meg, pedig egy szavamba került volna.
2017. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!