Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, lenézitek azt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lenézitek azt a pasit, akinek guminője van?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki nekem esne, nem, nem nekem, hanem az egyik főnökömnek van, és azt szokta tömködni. Sajnos elég suta, ami az ismerkedést illeti.

2017. jún. 4. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Igen. En mindenkepp le.

De ez csak 1 velemeny. De szerintem nevetseges :)

22L

2017. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem, ahogy azt sem hogy egy lánynak/nőnek műpénisze/vigrátora van.


Magánügye.

2017. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Én lenézem,mert arra sincs bátorsága hogy k.rvázzon.
2017. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

1-es vagyok.

Kicsit bovebben: aki szinten csak az en meglatasom.

Azert szerintem egy mufszt ne hasonlitsunk ossze egy gumi anyagu munovel. Mert azzal szinte nemi aktust letesit egy ffi. Ennek a megfeleloje hapsiknal a muvagina lenne. Amit az ember arra hasznal h kieleguljon mert olyasmi mint egy nuni. De a gumino...szinte egy partnert helyettesitesz. Olyan...mintha evekre beraktarotna az illeto egy "szemellyel". Es a kvazast se hasonlitsuk mar ossze vele.


Nem a gumino a ciki, hanem az, akit el tudok kepzelni, h ezzel el szexualis eletet. Mert ezzel mar kb az. Egy apro targgyal pedig csak masztizik az ember :)


De mint mondtan...ez csak az en velemenyem. Barki jo ervvel siman meggyozhet az ellentettjerol, en nyitott vagyok

2017. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Nem vagyok a téma szakértője, de az én időmben még asszem nem voltak ilyen mű vaginák, így ha használtam volna valamit, akkor én is guminőt, de nem azért mert hasonlít egy csajra :D Mivel nem hasonlít.
2017. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
#4 osztom a véleményed
2017. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Bár én fiú vagyok :D
2017. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Azt is lenézik, akinek nincs...
2017. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!