Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Ti is lenezitek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti is lenezitek a nalatok 1-2 evvel fiatalabb lanyokat?

Figyelt kérdés

Csak mert a sracok a mi sulinkban, meg ugy egyatalan akiket ismerek jobbara szoba se allnak a naluk fiatalabb lanyokkal. Vagy titeket "foglalkoztatnak" a fiatalabb lanyok? Ha igen, mennyivel fiatalabb az ami meg belefer?


Ui.: lehet hogy nem jo kategoriaba raktam a kerdest, bocsanat de jobbat nem talaltam :D



2017. máj. 4. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Ne akarj ilyen egocentrikus alakokhoz igazodni. Ha valami a nemed és/vagy korod miatt lenéz, vágj hozzá egy vázát. Vagy kettőt.
2017. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem abszolút egyén függő és ahogy én látom a fiatalabbakat, ez az állítás azért nem állja meg a helyét. Legtöbbször pont, hogy a nők a fitalabbak, még fiatlabb korcsoportokban is. Ha megnézed az itteni kérdéseket, akkor is az esetek nagy részében általában 2-3 évvel fiatalabb, néha többel is az a lány, akivel a fiúk össze akarnak jönni. Egyébként ha saját példára vagy kíváncsi, akkor én 21 évesen 18 alatti lánnyal nem jönnék össze, mert egyenlőre egy annál fiatalabb lány, nem elég érett, bár ebben a tekintetben is találkoztam már érdekes esetekkel.
2017. máj. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nézném le?

Szerintem teljesen mindegy, hogy például 18 vagy 19 éves.

Illetve mivel nem kérem el a személyi igazolványukat, honnan tudnám hány évesek?


Az emberek viselkedési nem mindig függ össze a korukkal.



F20

2017. máj. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
22 évvel fiatalabb a barátnőm és nem nézem le. Én 41 vagyok :-D
2017. máj. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom az eddigi valaszokat :)
2017. máj. 5. 06:03
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már mindenkit lenézek, kivéve a kutyám, benne még nem csalódtam :'DD
2017. máj. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

15+


28f

2017. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem.

16F

2017. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem nézem le őket, miért kéne?

18/F

2017. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én csak azt nézem le aki a korához képest nagyon gyerekes még.

Van egy munkatársnőm aki egyetlen egy nappal fiatalabb mint én (24 évesek vagyunk) és úgy viselkedik mint egy 16 éves. 3 éve ismerjük egymást, alapvetően nagyon jól kijövünk egymással, de így munkatársi meg haveri viszonynál több köztünk nem lesz, egyrészt mert mindkettőnknek van párja, másrészt hiába csinos, meg aranyos lány, a viselkedése, gondolkodás módja nem az én esetem.

De vannak olyan fiatal lányok akik a korukhoz képest jóval érettebbek. Néha jön hozzánk egy középiskolás tanuló 18 éves diákmunkás, plusz gyakorlaton is volt itt tavaly nyáron, ő korához képest úgy gondolkodik mint egy 20 év feletti fiatal felnőtt, és jóval talpraesettebb is.

Az ilyen lányok akik éretten gondolkodnak és viselkednek őket meg kell becsülni mert manapság nem igen léteznek ilyenek. De én például arra is haragszom aki 30 évesen is komolytalan és idétlen és nagyon gyerekes, hiába idősebb, ha nem úgy viselkedik ahogyan illene azt lenézem.

2017. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!