Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként lehet kiegyensúlyozo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként lehet kiegyensúlyozott életet élni szex és párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
Érvek ellenérvek érdekelnének, ez mennyire lehetséges dolog?
2017. máj. 28. 10:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát így élem én is. Meg még sok más férfi.

Azt tudom mondani az itteni okostónikkal szemben, hogy nem ez határoz meg. Sokan vannak így mestert, meg doktorit csináló tiszteletreméltó emberek.


Meg olyat is láttam, hogy akinek mindig volt barátnője, agresszív idióta volt mindig.

Meg akiknek van nőjük is sokszor mentális betegek.


Igazából semmi köze a normálisságnak a barátnőhöz. Csak túloz mindenki, mert mindenki kanos, aki itt van. Még én is, másképp gondolom én sem itt lennék...:D

2017. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Értem

viszont jót tehet akkor néha elmenni egy fizetős lányhoz vagy pont hogy ront az állapoton?

2017. máj. 28. 12:02
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 Ez már tényleg egyénfüggő, vannak, akik az önbecsülésük miatt szint alattinak tartják a prostitúció igénybevételét, és vannak, akiket nem zavar ez a dolog. Nem tudom, te hogy állsz ehhez a kérdéshez, de ha elmész, olyanhoz menj szerintem, aki vállal barátnő-feeling-es szolgáltatást.
2017. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem
2017. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nőként élek így.
2017. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy miért nem vagy sikeres a szexben miért nem akarsz nővel szeretkezni. Dobok egy linket és ha magadra ismersz akkor nem késő még változtatni, de kemény munka áll előtted.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2017. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A remeték is jól elvannak szex nélkül az erdő mélyén.

Szex nélkül élni... Éltem nélküle. Szar volt. Szerintem ha nők is körbe vesznek akkor lelkileg beteg leszel tőle és kisebbrendűségi bajod is lesz.

2017. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!