Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ha a pasitok nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha a pasitok nagyon akarná az anált belemennétek egy valamit valami alapon? Pl. Utána ti is megrakhatjátok őt egy felcsatólhatóssal?

Figyelt kérdés

2017. máj. 19. 15:52
 1/10 Sunshinedoll ***** válasza:
67%
Ha én nem akarok anált, akkor nem lesz anál.
2017. máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

2-es: dislike.

Amúgy nem értem miért kéne felajánlani nekik ezt. Ha hajlandóak rá, akkor jó. És idővel persze belemennék.

Amúgy egyltalán nem minden nővel izgató a gondolat, hogy megdug egy felcsatolhatóssal - vannak, és ők vannak a legtöbben, akiken teljesen nevetségesen áll.

2017. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát a felcsatolhatós nem az én világom (férfiasnak érzem magam benne, szeretem a puncimat), de ha nagyon szeretné és valami szép színű, szép formájú felcsatolhatósa van akkor lehet, hogy belemegyek
2017. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Velem 2 barátom is azert szakitott,mert nem akartam veluk analozni. Tokjo volt a szex, minden stimm volt, de az elso baratom fel ev utan mar szinte hisztizett..es engem meg csak a gondolata se izgatott nem akartam analozni :( szakitas lett. A masik baratom csak 1 ev utan konyorgott es a szex kozben vetette fel az otletet, nemet mondtam..kesobb meg tobbszor felhozta es azt mondta nem adom meg neki amire vagyik es o nagyon szeretne analisan szexelni. Annak is szakitas lett vege. Mind a ket srac 26 volt en meg 20.


L


Ja szoval meg mindig nemet mondanak ra. :/ szerintem az nem arra valo :( es en nem akarom, de sok pasi igen es ez szakitasra is elegendo ok :(


Nem kerek privatot!!!!!!

2017. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
#1 Ne legyél ebben annyira biztos ;)
2017. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig egyszer análoztam, nem volt rossz, de különösebben jó se. A következő párommal (ha lesz) bevetem ezt az ötletet. Nagyon izgat ez a szerepcserés én dugom őt dolog 😊 21L
2017. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem, mert engem nem vonz.


(Mondjuk eddig a háromból három férfit sem, szóval szerencsénk volt.)

2017. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 KlauMolnar válasza:
61%
Persze hogy bele :) főleg hogy imádom :) na meg aztán egyből szájba nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de hihetetlenul imadom
2017. máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolso te nagy ri### lehetsz 😂 aki ennyi szereti az ubit az nem marad meg sokaig egy pasi mellett 😂
2017. máj. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4-es: Jól tetted, meg is érdemelték, hogy szakíts velük!
2019. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!