Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bűnös lány lennék, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűnös lány lennék, mert érdekel milyen egy pasinak félcsatolhatóssal csinálni?

Figyelt kérdés

A barátomnak felvetettem, hogy mit szólna hozzá, és teljesen megdöbbenve fogadta, szóval kérdés nélkül elutasított és szerinte ez abnormális dolog. Persze tiszteletben tartom a véleményét, de azért rosszul esett, mert én mindenben nyitott vagyok felé, és ő azonnal elutasít, legalább kipróbálhatta volna velem, ha nem tetszik akkor többet nem csináljuk!

Pasik nektek ez teljesen tabunak számít? Csajok akik esetleg csinálták már így, hogyan vettétek rá a párotokat?


2017. máj. 19. 13:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%

én se mennék bele és persze azt is elfogadnám ha a partner nem akarja az anált


ilyen téren nem passzoltok, ne erőltesd, de lehet rá tudod venni más módon


24F

2017. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%

nekem semmi sem tabu amíg meg tudja a másik magyarázni, hogy miért izgatja a fantázia

a "csak úgy" válasz nem elég.

2017. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
20%
hát én se mennék bele szerintem mondjuk én az anált se szeretem túlzottan szóval ha csak nem a csaj akarja hogy legyen mert pl ő szereti akkor nincs 20/f
2017. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%
Ujjazás oké,ha shemale vagy akkor lehet megengedem,de ilyen felcsatolhatós cuccosban nem hiszem benne lennék.Taszít.
2017. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nyitott vagyok mindenre. Ha esetleg engem nem izgat valami annyira, akkor is belemennék a csajom kedvéért. Ráadásul ez a felcsatolhatós téma még izgat is. Milyen lehet, amikor nem én vagyok az irányító...

Najó a kakiszex, a tűk és az animalszex kivétel. Arra nem lehet rávenni.

2017. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20%

Hetero ferfikent en is ezt mondanam hogy ez tabu dolog

F22

2017. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Hàt ìgy egybôl elég meredek. Talàn egy szerepjàtékban alàrendeltként hagynàm az ujjazàst, aztàn ha nem taszìt akkor kipróbàlnék egy plug-ot...
2017. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem a perverz lányokat de azt én is elvárom hogy én is megcsinálhassam vele amiket én szeretnék :D
2017. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem tabu, én örülnék, ha ilyennel előállnál. :) Izgató lehet maga az érzés is, és lelkileg is, hogy a barátnőm megdug. :) Szóval emiatt ne érezd magad kellemetlenül, mert tök jó hogy van fantáziád, és szeretnéd megfűszerezni a szexet ezzel is. Persze ha a pasid elutasítja, ne erőltesd rá, de igazából nem értem mi baja van sokaknak ezzel a dologgal. Szerintem a rossz beidegződések miatt nem engedik, mert azt gondolják, ettől homik lesznek, pedig ennek semmi köze nincs hozzá. Én a prosztata masszírozást is imádom, és bolond lennék leszokni róla, mikor földöntúli élvezetet okoz! :) Nyilván felcsatolhatóssal még jobb is lehetne. :)


Szóval hajrá csajok, ne féljetek az ilyen vágyakat elmondani, és megvalósítani, mert vagyunk egy páran pasik, akik szeretnék kipróbálni. :)

2017. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hát nyitott vagyok sok mindenre, de azért van, ami nem fér már bele, teljesen tabunak számít.

Pl. a segglyukam az csakis kijárat, szóval ez kizárva.

G***cin és punciszafton kívül minden egyéb testnedv, váladék, vagy emésztési melléktermék, mint pl. pisi, kaki, hányás, stb. kizárva.

Állatok kizárva.

Hullák kizárva.

Öregek, gyerekek kizárva.

Másik férfi kizárva.


Így hirtelen ennyi, de biztos eszembe jutna még pár dolog, amire nem lennék hajlandó.

2017. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!