Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bűnös lány lennék, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűnös lány lennék, mert érdekel milyen egy pasinak félcsatolhatóssal csinálni?

Figyelt kérdés

A barátomnak felvetettem, hogy mit szólna hozzá, és teljesen megdöbbenve fogadta, szóval kérdés nélkül elutasított és szerinte ez abnormális dolog. Persze tiszteletben tartom a véleményét, de azért rosszul esett, mert én mindenben nyitott vagyok felé, és ő azonnal elutasít, legalább kipróbálhatta volna velem, ha nem tetszik akkor többet nem csináljuk!

Pasik nektek ez teljesen tabunak számít? Csajok akik esetleg csinálták már így, hogyan vettétek rá a párotokat?


2017. máj. 19. 13:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is engeded a popód :)

Amugymeg nem kell belecsapni a kozepebe, elobb nyald a fenekét. Aztan szepen fokozatosan... De igy mar lehet gatlasos lesz mert ajtostul rontottal a hazba.

2017. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
En régóta szeretnem kipróbálni, semmi rossz nincs benne.
2017. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
19%

Ezerrel elutasítanám!!!!!

Ez a homokosok műfaja!!!

2017. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
70%

A férfiúi önbecsülés nem igazán engedi meg az olyan alantas és kiszolgáltatott vagy megalázónak tűnő helyzeteket amikor a férfiakat megerőszakolják. Vagy homoszexuális módjára s€ggberakják.

A dülmirigy a férfi G-folt a végbélben található, viszont ennek ingerlése nem mindenkinél elfogadható. Ez valahol nem nyitottság kérdése. Pl nem minden nő menne bele ha levizelnék mert megalázónak tartaná, jogosan, de vannak férfiak akiknek ez a perverziójuk. Ezt sem lehetne elintézni a "nem nyitott" minősítéssel. Igenis el kell fogadni hogy vannak necces kérések, amik van hogy nem elfogadhatóak egyeseknek.

2017. máj. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbálnám :)
2017. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Homokos mezőn jársz!!!
2017. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Aki vállalkozna erre, 16 feletti nők, írhatnak.

Nem vagyok se homokos, se biszex.

Férfiaktól undorodok.

Többet megtudhatsz, ITT

2017. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dugnám meg análisan a csajom mert nem izgat, de ha ő meg akar dugni megdughat. :)
2017. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
68%
Siman bevallalnam
2018. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
25%
baromság, úgy elküldenélek, hogy a lábad se érné a földet
2018. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!