Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik dugtak már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik dugtak már meg fiút felcsatolhatossal, milyen volt? Hogy történt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 14. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

El kell hogy mondjam, fura élmény volt. én élveztem a párom nem.. azóta nem vagyunk együtt :D

19L

2017. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
És ezt miért is a heteroszexualitáshoz írtad? :D
2017. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2. válaszolónak üzenném:


Azért mert férfi+női együttlétről van szó, nem pedig azonos neműekről.

Legalább legyél már tisztában a fogalmakkal..Ennyi erővel azok a férfiak akik szeretik s*ggbe tolni a nőt azok már homoszexuálisnak számítanak?

2017. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ő akart engem..igy gondoltam mikor olyan boltba voltunk felhozom vegyünk felcsatolhatossat ha nrki jo max engem is ràvehet..neki jo volt..elötte csinàlt beöntést meg vettem én is zuhanyra szerelhetőt..de kiraktam a sràcot..igy gondoltam ha pketyozik a mhelyen hogy milyen velem a szex csak nem mondja el hogy pasi létére megcsinàlta egy csaj felcsatolhazossal -én meg csak a legjobb barinőmnek mondtam el..a mtàrsaim csak azt kérdezték na miért szakitottatok nem volt jo a szex??de az mindig jo volt hisz tapasztalt nőfalot fogtam ki mint utolag kiderült..de bennem nem alakult ki semmi mert egy béla anno meghülyitett és azota nincs is kapcsolatom és nem is tudom lesz e valaha :(


Pedig anno bélànak igértem ezt a felcsatolhatosat mert mindig olvas és hagyta hogy szenvedjek..

2017. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!