Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak attól nedvesedem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak attól nedvesedem, ha bugyin keresztül simogat a barátom?

Figyelt kérdés

Oké, minimálisan azért a csókolózástól is, de rendesen kb csak ettől tudok. Ez normális?

18L


2017. máj. 25. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én is ilyen vagyok .14l
2017. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Cici simitől sem?:O
2017. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nics bugyi, akkor már nem megy?
2017. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Félsz, hogy mi lesz ha leveszi...
2017. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy felizgulni csak így tudok. Utána ha leveszi és orálisan vagy kézzel kielégít, minden rendben :D Engem annyi zavar, hogy én nem tudok könnyen nedvesedni, egyedül ugye ettől.. pedig neki már a csókolózásnál is állni szokott.
2017. máj. 25. 17:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Különbözőek vagyunk. NAGYON. A miért szerintem az, amiért ennyi féle az arcunk, a hajunk, a bőrünk stb. Isten a változatosságot szereti.


Inkább az a fontos és ez jó dolog, hogy megismered magad. Megvan, hogy mi a jó neked és annak örülhetsz. És hagyd, hogy más is megismerjen. És ő is tudja majd mi a jó neked. DE azért ne ragaszkodj nagyon mereven, ahhoz ahogy ismered magad. Más azért hagy kisérletezzen mással, ha olyanja van és lehet kiderül valami új. De lehet nem.


Ez ilyen. Pasikban is van akinek áll csóktól, van akinek érintéstől stb. Ne aggódj, nincs baj veled.

2017. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez nagyon izgató számodra valamiért, a látvány,a tudat,az érzéd. Egyébként nekem is. 19/L
2017. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Biztosan kírges a keze.
2017. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!