Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csiklón keresztül átélt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csiklón keresztül átélt orgazmus alacsonyabb rangú, mint a hüvelyi?

Figyelt kérdés
Azoktól a lányoktól kérdezném akik olyan szerencsés helyzetben vannak,hogy már átélték mindkettőt.Egyáltalán van különbség a kettő között?
2017. ápr. 7. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Erősen megoszlanak a vélemények,én szerintem nincs különbség a kettő között.A női hüvelyben kevés idegvégződés van,mert ha sok lenne akkor nagyon fájdalmas lenne a szülés, tulajdonképpen én úgy képzelem el ezt,hogy az evolúció során ez úgy alakult ki,hogy helyette a női örömforrás a csikló ahol több ezer idegvégződés van,de annak nem csak a testen kívüli része van,hanem a nyúlványa folytatódik belül is és a hüvely faláig is leér amit G pontnak neveznek.Az én elképzelésem szerint amikor közösülés által jön létre az orgazmus az a csikló nyúlványának az ingerlése miatt van,.persze lehet hogy más is kell hozzá.
2017. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit,hogy átéltem mindkettő,és én nem találtam közöttük különbséget,persze biztosan megoszlanak a vélemények,olvastam is ezekről a dolgokról és a tudomány sem egységes ebben a kérdésben.L
2017. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Barátnőm jobban hánykolódik ha a csiklóját is izgatom, s nem csak a lőccsel éri el a csúcsot. Néha kéri, hogy hagyjam a csiklóját csak járassam benne, mert kéri és kész. Néha meg odahúzza a kezem és mind a kettő kell neki. Nyaláskor is duplázok kint/bent jár minden ő meg óbégat a végén. Szóval szerintem nincs ilyen, hogy alacsonyabb rangú lenne egyik mint a másik.
2017. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom anatómiából mennyire vagy penge, de egy a beidegzése mindkettőnek. Annyi, hogy más lehet az érzet a csiklót ingerelve vagy a hüvely kezdeti szakaszát. De a beidegzése egy és ugyanaz.
2017. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hüvelyi, meg csiklós orgazmus. Mindkettő orgazmus. A csikló idegvégződésekben gazdag így könnyen ingerelhető és hamar a csúcsra juttat, míg a hüvely kevésbé van átszőve idegvégződésekkel emiatt sokkal finomabb ingereket közvetít, de ugyanolyanokat, és ugyanoda (az agyba), így lassabban fokozza az izgalmat, és nem billen át olyan hirtelen orgazmusba, hanem tovább marad az orgazmus közeli felajzott állapotban így a végén az élvezet emiatt nagyobbnak átütőbbnek érződik, mert egy fokozatosan felgyülemlő feszültséget vezet le ami csiklóval nem következik be, de a végeredmény összességében ugyanaz, csak az élmény más kicsit.
2017. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#1: "nem csak a testen kívüli része van,hanem a nyúlványa folytatódik belül is és a hüvely faláig is leér amit G pontnak neveznek"

Nem jól tudod. Valóban a csikló nem egy borsónyi kis szerv az kisajkak találkozásánál, viszont nem a hüvely faláig érhetnek le és nem az a G-pont.

A G-pont a Hüvely has felőli falában 4-5 centire a hüvely bejáratától található Skene-mirigyek.

A csikló a hüvely bejáratánál öleli körbe a vaginát (nem közvetlenül, lsd. kép).

[link]


Továbbiakban ajánlom mindenki figyelmébe:

[link]

2017. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen , alacsonyabb rangú. Az csak tizedes, mig a másik hadnagy..
2017. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lepontozós gyökereknek mutatnám, itt is írják, hogy egy a beidegzése:

[link]

2017. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!