Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a nyitott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nyitott kapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem nem derogál, ha egy nő sok férfival volt előttem. Sőt, szívesen meghallgatom a történeteit és elmesélem neki a sajátjaimat, nevethetünk rajtuk eggyütt.

Az sem bánt, ha mással is lefekszik közben. Nem érzem sokkal többnek, mintha csak beszélgettek volna vagy lelkizett volna vele.

El is mondhatja, akkor is ha jó élmény volt és akkor is ha nem. Meghallgatom, kibeszélhetjük, elmondhatja, ha valami jobb volt, mint velem hiszen nem vagyok a világ teteje és nem is várom el, hogy annak hazudjon.


Persze ez a sok minden nem jelenti, hogy ezt KELL tennie állandóan, rendszeresen. Csupán lehetőség amivel élhet, élhetünk.



2017. máj. 25. 06:34
1 2
 11/19 Ramone ***** válasza:

Nem figyelem a pontozást mert gyerekesnek tartom az effèle "versenyzèst"

De alapól előfordulhat az is hogy a nő csak kihasznál téged. Ami előbb utóbb kiderül és az a te önbizalmadnak se tenne jót. Felszarvazottnak lenni nem jó érzés és gondolj bele abba is hogy lehet hogy te és a nő akivel együtt vagy igényes ápolt de egy másik pasi aki előtte másik nővel dugott és utána a tieddel is nem biztos hogy egészséges... Úgy át tudjátok fertőzni egymást mint a huzat. És nem csövesekre kell gondolni mert ott van Charlie Sheen is aki egy szívtipró volt aztán csak összeszedett minden korságot

Szóval erre is gondolj amikor elengeded a nőt mással kettyinteni

2017. máj. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#11 A nemi betegségekkel kapcsolatban abszolút igazad van. Sajnos ez benne van a pakliban. Én elkövetek mindent, hogy megakadályozzam. Például alkalmi partnerrel mindig alap a gumi, elmegyek néha szűrésre. Fontos az egészség.

De azért ne heti rendszerességű orgiákat vizionálj ebbe.

Nekem sokáig elég egy nő. Főleg, ha jól passzolunk is az ágyban, akár évekig nem is gondolok másra.

Néha viszont még is. Na ilyenkor nem akarok válni és hazudozni emiatt. Inkább őszintén bevallani ezeket a vágyakat.


"előfordulhat az is hogy a nő csak kihasznál téged"

Ez mindig előfordulhat. Nem változtat rajta, hogy elengedem vagy sem.

"önbizalmadnak se tenne jót"

Valóban... mocsok szar érzés elárulva lenni. Csaltak már meg, hát nem voltam feldobva egy ideig.

2017. máj. 25. 08:09
 13/19 anonim ***** válasza:

Felfogás kérdése...a nyitott kapcsolat csak akkor működuk, ha mindketten és folyamatosan úgy tudtok hozzáállni, ahogy írtad...de ez időzített bomba...

Ha családot, feleséget akarsz, az egy olyan felelősség, ami nyitott kapcsolat

2017. máj. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

...ban szinte kivitelezhetetlen úgy, hogy valaki ne " sérüljön"...

Egyebekben Ramone- vel értek egyet, tulajdonképpen te/ ti félig monogám, félig nyitott kapcsolatot akartok, szerintem el kell dönteni, de egyszerre??

2017. máj. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#14 Röviden nem. Miért akarnék félig nyitottat csak, és félig monogámat? Ha nincs kedvem egy ideig másik nőhöz, akkor már is átértékelődnek a szabályok?


Számomra az időzített bomba inkább a kisajátítás és a megfojtása egymásnak. Nem lehet hosszú távon így élni.

2017. máj. 25. 10:16
 16/19 Ramone ***** válasza:
Csak a nagyszüleim 60 évig éltek így és nem sokat veszekedtek ... És millió meg millió ember él hosszú ideig egy partner mellet és nem ölik meg egymást... A titok az hogy alkalmazkodni kell a másikhoz :)
2017. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

en abszolut egyetertek a nyitott kapcsolattal, regen nem tudtam volna elkepzelni... mert ezt neveltenk belenk, hogy megcsalasnak es bunnek szamit !

aztan mindig kiakartam probalni a 3ast... bnommel mindig kaptunk sok ajanlatot fiuktol, de nem a legjobb baratnommel akarom kiprobalni, neten talaltam egy part akik 3 ashoz kerestek lanyt...

nyitott kapcsolatban elnek... a lany egy kicsit bi

de eszmeletlen intelligensek... akik kulon tudjak valasztani a kapcsolatot a szextol ... nagyon jol mukodik a kapcsolatuk

a szex azert van, h elvezzuk. sose gondoltam arra, hogy a partnerem jobban elvezett e massal ... orulok annak, ha elvezett massal es esetleg az ott szerzett tapasztalatait a mi egyutt letunkbe is beletudja olvasztani !

az elet egy utazas. es elvezni kell ... nem azon aggodni, hogy kicsal meg kit. kinek jobb kivel... nem hiszem, hogy azok az emberek akik igy gondolkodnak eltudjak magukat engedni szex kozben es igazan elvezni a gyonyort.

2017. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#16. Juj. :D Na itt nagyon eltér a véleményünk. Ajajajajajjjjj.


Ez óriási képmutatás szerintem.

Lássuk: "alkalmazkodni kell a másikhoz"

Értelmezzük... tehát adjam fel a vágyaimat, autonómiámat, hogy megfeleljek a másiknak. Így van?

Ha e mentén gondolkozunk, hol az alkalmazkodás határa?

Mondjuk gondot okoz neki, hogy én elmenjek külön bulizni.

Mondjuk az sem tetszik neki, hogy ha van lány barátom.

De lehet, hogy az sem szép, ha minden héten eljárok a barátaimhoz.

Az pedig, fú arról ne is beszéljünk mennyire ocsmány, ha megkívánok bárki mást rajta kívül. Természetes, hogy alkalmazkodom és nem kívánok meg mást, igaz?

Jaj, várj. Ilyet nem lehet. :S

Freud óta tudjuk, hogy vágyak nem múlnak el csak úgy maguktól. Le lehet őket fojtani a tudatalattiba a tudatos én által, hogy feszítsék a psziché szerkezetét.

Magyarán szépen rákká, szorongássá alakíthatom őket.


Király. Boldog 60 évet. Én nem kérem, köszi.

2017. máj. 25. 12:04
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha mindkét félnek megfelel és közös megegyezéssel folytatják ezt a kapcsolatot, akkor miért ne?


Én spec. NEM tudnám megtenni soha és a páromnak sem tudnám elfogadni, ha ilyet szeretne.

2017. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!