Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a nyitott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nyitott kapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem nem derogál, ha egy nő sok férfival volt előttem. Sőt, szívesen meghallgatom a történeteit és elmesélem neki a sajátjaimat, nevethetünk rajtuk eggyütt.

Az sem bánt, ha mással is lefekszik közben. Nem érzem sokkal többnek, mintha csak beszélgettek volna vagy lelkizett volna vele.

El is mondhatja, akkor is ha jó élmény volt és akkor is ha nem. Meghallgatom, kibeszélhetjük, elmondhatja, ha valami jobb volt, mint velem hiszen nem vagyok a világ teteje és nem is várom el, hogy annak hazudjon.


Persze ez a sok minden nem jelenti, hogy ezt KELL tennie állandóan, rendszeresen. Csupán lehetőség amivel élhet, élhetünk.



2017. máj. 25. 06:34
1 2
 1/19 Ramone ***** válasza:
78%

A nyitott kapcsolat, a barátság extrákkal és a szex kapcsolat mind ugyanaz ami egyenlő azzal hogy a felelősséget egyik fél sem akarja vállalni a kapcsolatèrt viszont mint egy állat az ösztöneinek engedelmeskedve imád dugni ..

Számomra az ilyen élet elvetendő és sajnálom hogy idáig sűllyedt az emberiség hogy állatokkènt élünk mert mindenre számítunk időt csak egymásra nem...

2017. máj. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Én,illetve mi támogatjuk a párommal.Általában mi is kibeszéljük a történteket
2017. máj. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1 Nagyon félre értesz. Ez nem "barátság extrákkal" vagy szexkapcsolat féle. Egy komoly kapcsolatról beszélek, ahol meg van az elköteleződés egymás felé.

Tehát a gyerekeim leendő anyáról, a leendő feleségemről, a lelki és szellemi társamról beszélek.

Akivel együtt akarok lenni!!!!

A különbség annyi, hogy megengedőbbek a szabályok. Nem akarom kisajátítani.

2017. máj. 25. 06:47
 4/19 Ramone ***** válasza:
97%

És akkor is ez lenne a véleményed ha szex közben eszedbe jutna hogy lehet hogy a párhuzamos partnerrel jobban élvezi? Vagy mikor először fognád a kezedbe a gyereket és azon filoznál hogy tényleg a tied e vagy csak veled akarják felneveltetni másèt ..

Vagy amikor családi programot szerveznèl és jönne a másik srác hogy elvinnè dugni a nődet. Ez mind jó lenne? Ez belefér az èletedbe?

2017. máj. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Így van. Bizonyos intelligencia kell ezt felfogni,és alkalmazni. A szabályokat magunk állítjuk fel magunknak. Nem a belénksulykolt dogmák,elvárásokat követi valaki-kik azt már le is állatozzák. Hová süllyedt ez a világ? Tudd meg,előtte is létezett ilyen,és még sokkal rosszabb dolgok is,csak a kereszténység beleavatkozott
2017. máj. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Ramone ***** válasza:
58%

ma 07:04

Azért mindenèrt nem lehet a kereszténységet hibáztatni... A vallás önmagában nem káros azok az emberek voltak károsak akik a vallás nevèben cselekedtek és több millió embert kiirtottak de a kereszténység nem azt tanítja hogy mindenkit nyirj ki hanem hogy szeresd felebarátodat... Béna demagóg dolog mindent emberi korcsosulást a vallásra kenni

A történelemben a gyenge fiúkat kirakták a tajgetoszra a görögök meg minden bokor mögött isteneket látták már. Az is egyféle világ volt ami nem volt rosz mert így tanították hogy nem volt rosz de akkor miért jött létre a több èvszázados modernizáció ha az annyira jó volt?

2017. máj. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy jellemzően a dö.glődő párkapcsolatnak szoktak adni még egy esélyt, hogy ha sikerül kiélni mással mindazt, ami hiányzik, akkor talán sikerül együtt maradni még egy darabig. Az ilyen párokat többnyire a közös anyagiak tartják együtt, esetleg a gyerek.


Nem a kereszténység szólt közbe, ez mindig is így volt, és így lesz. Az ember időszakosan monogám. Vagyis van egy szaporodási ciklus, ami az ismerkedéstől a közös utód kiskoráig tart, amíg az anya nem tudja egyedül ellátni. Ez alatt az idő alatt mindkét fél elvárja a másiktól, hogy monogám legyen, ezzel biztosítva, hogy az adott hím adja tovább a génjeit. Aztán biztosítva azt, hogy a nőstény ne maradjon magatehetetlen kicsivel egyedül, aki mellett nem tud gondoskodni magukról. Régen ez a gyűjtögetés-vadászatra vonatkozott, ma a villanyszámla befizetésére.

Ez az a bűvös hetedik év, amikor a legtöbb kapcsolat tönkremegy, és jön a következő.

Normálisabb emberek már sikerrel felülkerekedtek ezeken az ösztönökön, és képesek fenntartani a házasságukat sokkal hosszabb ideig is. Ez részben azért is volt szükséges, mert ma alsó hangon 25 év, mire a közös utód kezét el lehet engedni.

Egyetlen olyan nyitott házasságot nem ismerek, ami eltartott volna a sírig. Akkor annyival nem lehet jobb mégsem, mint a monogám kapcsolat, ahol igenis van sírig tartó házasság.


Az meg kész röhej, hogy valaki szerint intelligencia kérdése lenne, hogy mindenre rámászik, amit megkívánt, és párosodik vele, mint valami tüzelő állat. Hálás vagyok, hogy nem olyan intelligens, hogy ha hazafelé megéhezik, akkor megöljön a nálam lévő 30 deka párizsiért, mert ez is túlélési ösztön.

2017. máj. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
Mert fejlődik az emberiség. Változnak az idők,és az erkölcsök. Tudomásul kell venni
2017. máj. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ramone Nem tudom ki pontoz le téged. Én csak zöld kezet nyomtam, mert kíváncsi vagyok a véleményedre, szívesen vitázom veled.


"És akkor is ez lenne a véleményed ha szex közben eszedbe jutna hogy lehet hogy a párhuzamos partnerrel jobban élvezi? "

Igen. Nem hiszem, hogy velem lenne a szex a legjobb a világon. Persze, van egy egészséges önbizalmam, annyira rossz sem vagyok.


"Vagy mikor először fognád a kezedbe a gyereket és azon filoznál hogy tényleg a tied e vagy csak veled akarják felneveltetni másét"

Ezt az érvet elismerem. Bár kevés esélyt látok rá, mert ha abbahagyja a fogamzásgátló szedését és célunk gyereket csinálni, akkor szerintem lenne annyi belátása, hogy ne csináltassa fel magát mással.


"Vagy amikor családi programot szerveznèl és jönne a másik srác hogy elvinnè dugni a nődet. Ez mind jó lenne? Ez belefér az èletedbe?"

Ez alapvető... ha programot szervezünk én sem mennék máshová. Ez a kérdés viszont felmerülhet más viszonyban is. Nem feltétlen dugni mehet csak, hanem bnőhöz, akárkihez. Szóval ez alapvető etikai kérdés.

2017. máj. 25. 07:23
 10/19 A kérdező kommentje:

#7 Ezzel az időszakosan monogám dologgal mélységesen egyetértek. Pontosan így látom én is.

Azzal vitatkoznék, hogy abban mérjük a sikerességét ezeknek, hogy ki mennyi jó/rossz példát ismer.

Lássuk be, az általam felvázolt keretek és szemlélet egyáltalán nem népszerű.


"Az meg kész röhej, hogy valaki szerint intelligencia kérdése lenne, hogy mindenre rámászik, amit megkívánt, és párosodik vele, mint valami tüzelő állat."

Nagyon félre értesz. Kérlek figyelj rám jobban.

A lényege ennek csupán annyi, hogy ne szívassuk már egymást fölösleges megkötésekkel. Hanem:

Húzzuk meg úgy a határokat, hogy kényelmesen elférjünk ezekben, ne fojtsanak meg már rövid távon.

A féltékenység számomra csupán az egó terméke. Önféltés. Félek, hogy nem vagyok elég jó... így lenyúlják azt akit nagyon nem akarok elveszteni. Semmilyen más alapja a féltékenységnek nincs. A legnagyobb vicc az egészben pedig az, hogy ezzel ma már nem fogom odaláncolni magamhoz. Nem segít.

2017. máj. 25. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!