Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves fiúk, bennetek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk, bennetek mennyire hagyott mély nyomot az első szexuális élmény?

Figyelt kérdés
Pl.: az első lány aki kielégített vagy akit kielégítettetek.. Az érdekelne hogy milyen, mennyire intenzív élmény maradt meg.

2017. máj. 16. 22:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
58%
2:01 és még mindig verem a paplan alatt
2017. máj. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Te kérdező, szerinted a 36 éves az vén????

Térj már észhez

2017. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: olyan, mint az 50 éves a 36 évesnek.
2017. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
#22 dehogy gondolom, viszont egy nála 20 évvel fiatalabb lányhoz igen is vén! Teljesen más gondolkodása van egy érett felnőtt férfinek (akár csak szexualitásról legyen is szó), mint egy tinilánynak (akinek a szex=szerelem még ha nem is vallja be).Arról nem is beszélve, hogy akár a lánya is lehetne. Könnyű a fiatal kis szerelemre vágyó lánykáknak elcsavarni a fejét, ígérgetni hegyet-havat.. Bezzeg egy korabeli érett nő meghódításához már nem elég tökös az ilyen...
2017. máj. 31. 13:06
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2017. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

17 éves voltam. Egy Milf úgy meglovagolt, hogy azt hittem elájulok. DDD Őneki adtam a szüzességem


Csodálatos élmény volt

2017. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nekem meg nemvolt de mar 23 vagyok.. Neha elgondolkozom erek en valamit?:(
2017. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen vesztettem el, nálam 13 évvel idősebb nővel. Nekem egy nagyon kellemes emlék maradt. Mert hát egy kis tipi tapi simi, aztán ahogy hozzá érintette a gumit, hogy majd felhúzza, hát úgy jártam mint a póstás a nászéjszakáján - kézbesültem - jól meg töltöttem a gumit. Sose fogom el felejteni a kétségbe esett szemeket. Azt már csak később tudtam meg hogy ő attól tartott hogy így már nem veszítem el a szüzességem mert nem fog föl állni. De kértem hogy adjon egy másik gumit, és egy eszméletlen nagyot szexeltünk. Utána meg már nem hitte el hogy szűz voltam.
2017. jún. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nem hagyott, mármint szép emlék és büszke is vagyok rá, de semmi extra. Hozzáteszem, nagyon későn jött össze a dolog.
2017. jún. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Az általános iskolás angol tanárommal találkoztam a gimnáziumi ballagásom után és áthívott magához, hogy meséljem el neki mi történt velem az évek alatt.

Kicsit nevettünk, egyre közelebb kerűltünk és a lábamon végig csúztatva a kezét megfogta a farkamat, onnantó nem volt megállás.


Életem legjobb 1,5 órája :D

(7. osztályos voltam amikor pályakezdőként elkezdett tanítani szóval nem egy idős néniről van szó)

2017. jún. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!