Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves fiúk, bennetek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk, bennetek mennyire hagyott mély nyomot az első szexuális élmény?

Figyelt kérdés
Pl.: az első lány aki kielégített vagy akit kielégítettetek.. Az érdekelne hogy milyen, mennyire intenzív élmény maradt meg.

2017. máj. 16. 22:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
#5 ezt leírhatnád részletesebben. Mi ment akkoriban ezeken a strandokon? Gondolom nem csak én vagyok kíváncsi.
2017. máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Igen 5-ös én is szeretném ha részleteznéd kicsit :D
2017. máj. 16. 23:14
 13/31 anonim ***** válasza:
96%

Általános alsós voltam, a szomszéd lánya átjött játszani, és megkért, hogy mutassam meg neki a kukim, cserébe ő megmutatta a puniját:D

Nem volt tapi meg semmi, csak néztük egymásét.

Később (én 16 ő 14 évesen) amúgy le is feküdtünk egymással kíváncsiságból.

Későn érő voltam amúgy.. de ő meg piszok kis kíváncsi és járt hozzám "játszani" közben pedig felfedeztük egymás testét.. mondjuk mikor először csináltuk, és neki picit vérzett akkor megijedtem, szóval az nem életem legjobb pillanat, de ő mondta, hogy nem baj, tudja, hogy a lányoknak ilyen, szóval folytattuk. Amúgy ennek már 11 éve, azóta együtt vagyunk:)

2017. máj. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Istenem de édesek vagytok!!! ^^ úgy szeretem az ilyen történeteket! :D
2017. máj. 17. 00:15
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Annyira mély nyomott hagyobb benne az első szex utána együtt fürdésem, hogy a mai napig néha arra verem ki. 14 voltam, most 19 vagyok.
2017. máj. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Ez is tetszik :D
2017. máj. 17. 00:33
 17/31 anonim ***** válasza:
49%
Passz.Még nem jutottam odáig.
2017. máj. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Én 17 voltam és az első szex nagyon jó volt.

Tegyük hozzá,hogy szerencsém is volt,mert tapasztalt volt a másik fél.

2017. máj. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Semennyire, szinte már nem is emlékszem rá. Annyi maradt meg az egészből, hogy az akkori csajom szobájában történt, de semmi más.
2017. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Maga a szex semennyire. Be voltam kú.rva,gyors spricc azt annyi :D

Viszont az első cumi... á :D mindig emlékszem milyen extázisba voltam.

2017. máj. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!