Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az első szex nem jó élmény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első szex nem jó élmény azon túl lehet lendülni?

Figyelt kérdés

Elég sokat vártam vele. Huszonéves vagyok. A barátommal minden tökéletes volt, szerelmes vagyok, vele akartam az elsőt.

Mióta megtörtént néhány hete azóta teljesen üresnek érzem magam. Fájt nagyon, de a barátom nem igazán vette figyelembe, mikor sírtam a fájdalomtól, akkor sem. Soha többet nem akarom átélni ezt. Túl lehet ezen lendülni?



2017. febr. 24. 19:24
1 2
 1/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Az, hogy fáj egy dolog. Szerintem a traumát az okozta, hogy a párod nem vette figyelembe az igényeid. Ez egy normál bejáratott nő esetén is nagy fokú bunkóság.

Az önző pasikkal sosem lesz jó az ágyban.... :(

2017. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Mikor elkezdtük, mondta hogy figyelni fog rám, de ahogy belelendült nem érdekelte már. Bennem meg csak az maradt meg hogy sírok.

Olyan semmilyennek érzem magam :( ezért vártam ennyit vele... :(

2017. febr. 24. 19:28
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
huhh első voltam máshova akartam:P a te kérdésedre válasz persze a barátod egy fa fej
2017. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

A barátod egy önző bunkó! Semmi biztosíték rá, hogy a jövőben jobban fog rád figyelni! Szabadulj meg tőle!

Válassz egy idősebb, tapasztalt, gyengéd pasit!

2017. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
5 ös le se írta hány éves volt a barátja
2017. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha ez igaz, akkor a barátod egy önző gyökér, nincs rá jobb szó.

Sírtál a fájdalomtól, ő meg csak kéjes arccal élvezkedett? Ez már a nemi erőszak határait feszegeti.

Nem tudom, mióta vagytok együtt, de hogy nem ő lett volna a megfelelő partner, az 100%.

Ezek után a minimum az, hogy dobod. Mert tudod, aki élvezkedik, miközben a barátnője a kínok kínját éli át, az egyszerűen nem szeret. Akkor sem, ha utána jaj de aranyos volt.

Szóval első teendő: megszabadulni tőle. (Ha nem, akkor viszont ne is panaszkodj, ha pocsék lesz lelkileg és testileg is a szex.) Második teendő: csak olyan pasinak adod oda magad, aki figyelmes, és aki a te érdekeidet tartja elsődlegesnek. És nem csak szóban, hanem tetteiben is.

2017. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen igaz a történet. Nem hiszem hogy ilyennel viccelődne bárki is...

Tőlem néhány évvel idősebb a barátom, szóval tapasztalt. De azóta nem akarom a szexet, persze szakítani akarok, ennek így nincs értelme.

A végefele igaz, már jobb volt meg volt amit élveztem, de ez az eleje nagyon megmaradt bennem.

2017. febr. 24. 19:38
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még idősebb és tapasztaltnak se feltétlen kell lenni ahhoz, hogy figyelj a ( ebben az esetben állítólagos ) szerelmedre. Ez olyan... alap. Lenne. Legalábbis szerintem. Nagyon nagy f_asz volt a barátod, főleg, hogy Számodra ez nagyon fontos volt és nem adtad oda akárkinek. A többit már leírták előttem.

Sajnálom, hogy így alakult. :/ Olyan rossz ilyeneket olvasni...

2017. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz egy gyengéd pasit akkor idővel halványodni fog a rossz emlék! De teljesen sajnos nem múlik el! Az első emléke szinte mindenkinél megmarad egy életen át.
2017. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
tudnám törölni az első kommentet nem szerettem volna ide?
2017. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!