Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az első szex nem jó élmény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első szex nem jó élmény azon túl lehet lendülni?

Figyelt kérdés

Elég sokat vártam vele. Huszonéves vagyok. A barátommal minden tökéletes volt, szerelmes vagyok, vele akartam az elsőt.

Mióta megtörtént néhány hete azóta teljesen üresnek érzem magam. Fájt nagyon, de a barátom nem igazán vette figyelembe, mikor sírtam a fájdalomtól, akkor sem. Soha többet nem akarom átélni ezt. Túl lehet ezen lendülni?



2017. febr. 24. 19:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Semmi baj. Nem vesszük figyelembe az első kommentet nyugi! Nem pontozom se le se fel!


Köszönöm a válaszokat! Egy igazi szerencsétlennek érzem magam.

2017. febr. 24. 20:28
 12/18 anonim válasza:
Én is ugyan így jártam... együtt érzek veled :/ De nekem sikerült túl lépnem rajta, bár néha még eszembe jut. Idővel majd neked is sikerülni fog.
2017. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor velem történt ilyen lelöktem a francba felöltöztem és otthagytam, természetesen agresszív nem lehetett olyannal aki kést hord magánál. (Paranoiás és agresszív vagyok.)
2017. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
Baratodat b**szd fa**szon egy peklapattal, amikor kidobod a francba, aztan pedig fel a fejjel. Csak arra gondolj, hogy a szex igenis jo dolog, hiszen maskulonben nem csinalnak annyian :).
2017. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy másnak is van ilyen tapasztalata.

Köszönöm a biztatást mindenkinek!

2017. febr. 24. 21:58
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Ezt az ürgét viszont hagyd ott, elég nagy baj, hogy nem figyelt rád ennél a fontos dolognál.

2017. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Szakítok vele.

Lelkileg nagyon megviselt, ha rágondolok van hogy rámjön a sírás pedig nem vagyok már kislány.

Látom másoknak is sikerült túllépnie, akkor remélem nekem is menni fog.

Mindenkinek zöldet adtam, nagyon aranyosak vagytok!

2017. febr. 25. 10:09
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első szexuális élmènyem nemi erőszak volt, immáron 6 éve. Hidd el, túl lehet élni. Sokáig rossz élmény marad, én megundorodtam a férfiaktól jó pár èvre, de ha találsz valakit aki figyelmes,önzetlen, óvatos, akkor akár még szexmániássá is válhatsz, nem is fogsz emlèkezni az első borzasztó élmènyre. :D

Mellesleg én 1 hétig véreztem utána, ès èn is sírtam, annyira fájt...

2017. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!