Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor lesz már "vége" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már "vége" a magomlesnek? Mar egy honapja nem vertem ki is erre meg ejszaka kellos kozepen kirohantam wcre, takaritani mosni tisztitani stb

Figyelt kérdés

Ertitek mire gondolok és hat idegesito az hogy ejszaka felkelek h az egesz gatyam olyan....

NE fogjatok arra h azert mert tobb mint egy honapja NEM mert amikor csinaltam sokszor akkor mar aznap bolt ejszakai magomles.


2017. máj. 13. 04:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Csajozz be.
2017. máj. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom fiatal is Vagy , akkor ez gyakoribb és azért nem ártana többet ön kielégíteni. Persze nem gombnyomásra megy, mondjuk egy hónapig nem, az elég fura. Az is jobb lenne ha lenne barátnőd.
2017. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gyakoribb maszti segítene.


N

2017. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi az a "magomles"??
2017. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én 5 hete nem vertem ki, és én nem élveztem még el így éjjel soha.
2017. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Könnyíts magadon naponta többször. Mennyi idős vagy?
2017. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40 éves korodra ez megszünik 😀 vagy még előbb
2017. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Leírtam,hogy ne gyertek azzal hogy verjem ki tobbszor.Egyreszt nem akarom masreszt mikor egy nap 2x is kivertem az nap ejszaka mar volt is magomles.
2017. máj. 15. 17:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Barátnőt kell keresni. Értékelni fogja a felesleges patronok beeresztését.
2017. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, harminc éves korig bármikor jelentkezhet az éjszakai magomlesed! Ám, ha két-három naponta kivered, akkor már biztos nem lesz vele gondod!
jan. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!