Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek mennyire tetszene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mennyire tetszene az alábbi ötlet? Lányok, van aki már feldobta a párjának? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Kicsit feldobnám a sexet egy kis plusszal. Valamilyen vibrátor beszerzésén gondolkodok. Hogy fogadnátok a hírt ha a barátnőtök ilyennel előállna?

2017. ápr. 17. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Jó ötlet ha mindkettő bent van vagy a környéken a fiút is vibrálja aktus közben
2017. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fordítva történt. Én kaptam nőként vibrátort a páromtól.

Igazából szoktuk használni együttlét során néha, de én nem nagyon rajongok érte. Nekem az igazival jobb, mint egy művel.:)

Viszont ha ezt pasinak dobod fel, akkor két dolog történhet.

1. Azt mondja, hogy oké, hajrá, dobjátok fel a nemi életet. Vagyis teljesen jól fogadja.

2. Megsértődik, mert azt gondolja, hogy ő nem elég neked.

És mivel mi nem ismerjük a barátodat, ezért ez vele kellene megbeszélned, mert attól, hogy 10 pasiból 7 pasinak nem lenne ellenére, attól még 3-nak lehet, hogy igen és lehet, hogy a te barátod is pont abba a 3-ba tartozik.:)

2017. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet,én támogatnám.Valószínűleg nagyon sok lánynak van,mert a kínálat is hatalmas.18/F
2017. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy We-Wibe, vagy annak klónját be fogjuk szerezni.

Volt már olyan szokásos vibrátorunk, de ha az benn van, akkor engem akadályoz, szóval valami kisebb kell.

Ha én tervezném, akkor én is egy lapított formát találnék ki, aminek van egy beakasztója és nem engedi becsúszni, azaz pozicionálja és mindkettőnket egyszerre kényeztet.


47/F

2017. ápr. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!