Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csalom meg, ha szeretem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalom meg, ha szeretem mindennél jobban?

Figyelt kérdés
Egyszer szexeltem egy másik lánnyal, de csak azért, mert imádom a női testet, nem bírok egyszerűen a vágyaimmal... Legszívesebben minden nővel szexelnék aki kicsit is tetszik, hogy kipróbáljam őket, és csillapítsam a vágyaim... Ugyanakkor egy igenkomoly kapcsolatban élek, már 2 éve. Csak egyszer csaltam meg, de most megint szívesen szexelnék mással, hogy élvezhessek kicsit más lányt is... Elfog menni a családjával nyaralni nyáron, és én azt tervezem, hogy egy lányt felszedek, és szexelek vele... Miért csinálom ezt? Soha nem akarom őt elveszíteni meg semmi, csak szeretnék más lányokkal is szexelni.

2017. máj. 8. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Mert egy paraszt vagy
2017. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok
2017. máj. 8. 21:57
 3/16 A kérdező kommentje:
Ami durva hogy hűségesnek érzem magamat, mert sosem pártolnék el tőle, sosem hagynám el, mindent megadok neki amire egy nő vágyik, de ha arról van szó, hogy más lányt élvezhessek... Akkor abban nem csak ő van, természetesen ultra okosan csinálom, hogy sosem derüljön ki és ne bántsam meg, de ez engem egyszerűen csak nyugtat valahol ott lent, ha kicsit van változatosság... De sose hagynám ott senkiért sem... Talán ilyen az, amikor egy férfinak komoly kapcsolata és érzelmei vannak, de a vágyaival nem bír?
2017. máj. 8. 21:59
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Kit érdekel hány éves vagy? És tényleg van olyan hülye ,aki szétteszi neked ,miközben tudja ,hogy te foglalt vagy....
2017. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Tévedsz... te nem szerelmes vagy, csak bírod a fix pun..cit. Valószínű jó bőr a csajod és még az ágyban is jó, de... s bizony, itt jön a de.


Nem szereted csak jól jön a kockázatmentes, fáradtságmentes, csajozásmentes, bula, aki le is nyeli kérdés nélkül. Nincs csajozás = nem pattintanak le ÉS mindig van hova betenni.


Te barátom tudod mi vagy inkább: gyáva és lusta egyben.

2017. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha valakit mindennél jobban szeretsz akkor hogy tudsz más lánnyal szexelni? Meg ez a "mindennél jobban szeretem" blabla, ha mindennél jobban szeretnéd akkor mem aláznád meg azzal, hogy más lányokat döngetsz.
2017. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Áh.... Igazából tényleg imádom, megőrülök érte.... De most komolyan mondom, minden klappol minden flott, egyébként meg nem orálozunk sosem sajnos, mert ő nem olyan... De akkor is, vágyok más lányokra csak ennyi... Ez valami betegség? Szerintem mindenki vágyik másokra akkor is ha bármennyire szeret valakit, csak van aki nem bír vele....
2017. máj. 8. 22:02
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat masztizok mellette, de végül mindig arra jutok, hogy a masztitól csak pár óráig nyugszom le, utána egyből látok egy gyönyörű nőt és elképzelem ahogy "megkóstolhatom..." szerintem beteg vagyok és bármennyire is utál itt mindenki aki ezt olvassa, bajban vagyok, nem gonosz vagyok
2017. máj. 8. 22:05
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Add meg nekem a barátnőd email címét, szívesen elküldeném neki ezt a kérdést,had lássa mekkora féreg pasija van.. UNDORÍTÓ VAGY!!!21/N
2017. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem változatosságra vágysz, felfrissítenéd magad vele; mármint a változatossággal, változatosság által. És akkor hát lehet, hogy újra olyan magasra emelne már a barátnőddel is a dolog; visszajönne az a 100%-os kedv hozzá. Mert mondjuk most pl nálad csak 80%.
2017. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!