Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a parom mindennel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a parom mindennel jobban de egyre jobban idegesit, miert?

Figyelt kérdés
Undoritonak talalom ahogy eszik, allandoan bofog, (kozossegben is)...ugy erzem semmit se ugy csinál mint egy "normalis" ember..... Eleinte ezek nem annyira zavartak de ma mar ha ilyen van inkabb arreb megxek mert Legszivesebben uvoltoznek vele hogy egy gusztustalan allat es nincs gusztusom hozzá.... Nem tudom mivan, en nem akarom ezt :(((( szornyu erzes, lelkifurdalasom is van....
2015. nov. 27. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondtad már neki,h zavar?
2015. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Linó03 ***** válasza:
Mondd el neki, ilyesmi miatt én is szóltam már a páromnak. Felfogta és ennyi.
2015. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
darabold fel miközben alszik a szemétje
2015. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne legyen lelkifurka...hisz ő egy gyökér! beszélj vele..először aztán ha semmi... "állj odébb! "
2015. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze mondtam mar neki, de cseszegetesnek vette... Persze ugyanugy folytatja.. Ő igy nőtt fel, nem tanitottak meg mit illik es mit nem en ezt megertem... De akkpr is felnott ember, nekem ezek a dolgok fontosak...
2015. nov. 27. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért vagy vele?!
2015. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!