Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy élitek túl, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy élitek túl, amikor valakit a világon mindennél jobban szerettek, az nem szeret viszont?

Figyelt kérdés

Jártam egy sráccal fél évig, majd elhagyott, amibe majdnem belehaltam. Igazából még a szakításkor is azt mondta, hogy szeret és nem is volt semmi konkrét baja a kapcsolattal, csak ő nem bír elköteleződni. Aztán egy darabig nem nagyon beszéltünk, akkor kicsit könnyebb lett, de nyilvánvalóan szerettem továbbra is. Aztán újra elkezdtünk találkozgatni, azt mondta, hogy szeret és boldog, bár azt nem mondtuk ki, hogy járunk. Én boldog voltam vele és nem akartam erőltetni, hogy kimondja, "akkor mi most járunk". Aztán egyszer csak elkezdett nem keresni, ha pedig én kerestem, akkor hamar lerázott. Innentől egyértelmű, hogy valójában nem érdeklem. De legalábbis nem szeret és nem boldog velem, mint ahogy állította. Én pedig alig bírom elviselni, hogy akit ennyire szeretek, az ennyire le se sz*r. Ami még rosszabb, hogy 1000 más pasi érdeklődne utánam, akik talán meg is érdemelnének, de engem hidegen hagynak, mert őt szeretem.

Mégis mit csináljak? 25/N


2015. aug. 3. 23:19
 1/7 Mumusan ***** válasza:
Hagyd hogy az 1000-ből egy elfeledtesse azt akit szeretsz.
2015. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó könyveket olvasok és jó sorozatokt nézek.
2015. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit. Öregedj meg egyedül egy f_szkalap miatt.
2015. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az idő mindenen segít, hiába közhely. Addig is lefoglaltam magam, a barátaimmal voltam, buliztam, tomboltam, ismerkedtem új emberekkel (nem párkapcsolati célzattal), hódoltam a hobbijaimnak, kerestem újakat, elkezdtem tanulni gitározni és spanyolul, sokat olvastam, vígjátékokat néztem, pörgős zenét hallgattam, elkezdtem edzeni. Mind jó feszültséglevezető és figyelemelterelő. A legelején az első néhány hétben baromi nehéz, aztán egyre jobb és könnyebb lesz, hidd el. Szépen, lassan, fokozatosan.
2015. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én is nagyon szeretek valakit, de őt nem viszonozza. Próbáltam elfelejteni, elterelni a gondolataimat sokféleképpen, néha azt hiszem hogy már vége, elengedtem, de aztán kiderül, hogy mégsem.

Megpróbálok ezzel együtt élni, hátha előbb-utóbb elmúlik.

2015. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik idővel. Személyes tapasztalatba inkább nem mennék bele.
2015. aug. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont ugyanezt érzem most én is a páromnál. Én nagyon szeretem őt, de ő egyre inkább nem foglalkozik velem, amitől én meg egyre jobban csak szenvedek...
2015. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!