Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek benne, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek benne, hogy azért megy el az akit a világon mindennél jobban szerettem mert majd jön valaki más?

Figyelt kérdés
mindenhol ezt olvasom h elmegy de majd jön valaki más..de az nem ő lesz és az nekem nem kell...nem bírok nélküle élni és mégis eldobott hiába járok el barátokkal az sem enyhít
2010. júl. 12. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet haver :) Ilyenek az emberek.
2010. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de annyira rossz hiába vagyok együtt barátnőimmel nem segít pedig eljárok itthonról..mindenkibe őt keresem reménykedem ,hogy hívni fog nem tudom elhinni ,hogy eldobott mikor pár napja azt mondta nem tudna tőlem elszakadni soha
2010. júl. 12. 09:45
 3/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?? a kérdés első fele értelmetlen, azért hagytak el mert jön egy másik egyén aki a helyébe lép??? amugy meg minden idő kérdése egyszer minden véget és és mindenkinél van jobb, bár ezt te most nem érzed
2010. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tudom mért hagyott el...
2010. júl. 12. 09:46
 5/7 anonim ***** válasza:
"Néha azért vagyunk egyedül h hiányozzon számunkra Valaki és ismét szerelmesek lehessünk Belé."
2010. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az egyik gyógyszer erre, az idő. sajnos ezen gyorsítani nem tudsz. sokáig szenvedsz, kínlódsz, hiányérzeted van, rá gondolsz, gyötrődsz, majd belehalsz. viszont kicsit könnyebb, ha kibeszéled magadból ezt a fájdalmat, ha soha nem vagy egyedül, ha kipróbálsz új dolgokat az életben, ha sokat jársz bulizni, ismerkedni. és még az is, ha nem volt veled valami kedves, vagy rosszat tett, vagy azért szakított veled mert nem szeretett, akkor csak a rossz dolgokra gondolj. akkor kicsit könnyebb lesz. de ennek mindenképp idő kell, ebbe törődj bele. csak enyhíteni tudod kicsit... 27/L
2010. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
énis igyvoltam ezzel két honapig, elhagyot és énsem tudtam miért csak oan indokot vágot hozám hogy jobbat érdemlek, két honap telt el még mindig rágodom néha hogy mi is volt az igazi indok, én egy honapig folyton vártam hogy válaszoljon az emailemre felhivjon telefonon vagy feljöjön msn-re de hiába... ha elakar meni háát had menjen,...
2010. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!