Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha újra felkeresett a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újra felkeresett a volt barátom, akit mindennél jobban szerettem, hogyan jöjjek rá h mit érez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A volt barátommal másfél évig voltam együtt, 8hónapja vagyunk külön egy másik csaj miatt, akivel mai napig együtt van. Időközben sikerült túltennem magam rajta,eltemettem magamban az érzéseket amennyire lehet, és lett barátom, immár 2hónapja.

És a volt barátom felkeresett, úgy h elkezdett nekem írogatni msn-en, eljött hozzám beszélgetni, de úgy felkavarta nekem az érzelmeimet.. és "büszkeségemre" sikerült megcsalnom a mostani barátomat vele..Szeretem a mostanit persze.. de nem úgy mint a régit.. mert ő volt az első mindenben..

Mit csináljak, hogy viselkedjek a volt barátommal szemben, h ne lássa rajta h amilyen nehezen temettem el magamban az érzéseket, olyan könnyen előjöttek..tudom h nem lehet sokáig tartani ezt a megcsalós állapotot, legalább is nálam nem, mert előbb-utóbb mindkettőnknek lesz egy kialakult érzelme erről, és ha az egyik fél vissza vágyik a kapcsolatba, persze h rossz lesz neki h a másiknak csak második az életében. Szeretnék tanácsokat kapni.. vagy aki ilyen helyzetben volt.. köszönöm :(


2010. júl. 11. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hagyd a fenébe. És hol volt hónapokig?? Akkor miért nem keresett? Tudom milyen a helyzet, mindig akkor lép be újra az életedbe, amikor valamelyest túl vagy rajta, amikor minden oké. Valószínűleg valami hiba csúszott az új kapcsolatába, tőled megkapta amit akart. Ha ennyi ideig együttvan valakivel, úgy tűnik, jól megvannak. Mondjuk az, hogy megcsalta, nem ezt mutatja. Tudja, hogy fontos még neked, hogy nem hagy hidegen. Ne hagyd, hogy kihasználjon! Nem komolyan a szándékai veled! Majd esetleg akkor jöhet szóba, ha szakít a másikkal. Bár, ami azt illeti, én akkor sem bíznék benne. Csak az emlékek kötnek hozzá, meg az, hogy valaha szeretted. Az ilyen egyoldalú dolog nem jó semmire. Csak a fájdalmakat szaporítod vele. Foglalkozz a mostani pároddal. Szerintem valld be neki, hogy megcsaltad, mert egy kapcsolat sem épülhet hazugságra, ahogy telik az idő, egyre rosszabb lesz, egyre inkább felemészt az hogy hazudtál neki! És így még arra is van esély, hogy megbocsásson Neked! De ezt neked kell átgondolnod. De az exedet felejtsd el! Jól ismerem az ilyen pasikat, voltam már hasonló helyzetben. Ne akarj csak egy hézagpótló lenni! 18/L
2010. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy szakíts a mostani pároddal. Bár az exed attól éppúgy nem lesz egyedülálló. És ha ez kipattan, de leszel egy utolsó ordas mások szemében, aki tönkretett egy kapcsolatot. Jól gondold át! Szerintem nem ér annyit! Előző voltam.
2010. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziia. Nagyon köszönöm, h elolvastad, és válaszoltál rá. Ami azt illeti, az elmúlt 8hónapban 3x csalta meg velem a barátnőjét, az utolsó alkalomkor, ugye már volt nekem is kapcsolatom...nagyon lelkiismeret furdalásom van, de nem tudok nem-et mondani, és szeretném azt, hogy nekem ezek ilyen befejező "vergődések"legyenek, h vele vagyok. Mert már olyan boldog fele annyira sem vagyok, hogy megkeresett, mint régen voltam. Ha akarsz, írj priviben, mert nagyon jól esett a válaszod.

16/L

2010. júl. 12. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az a helyzet, hogy elég új vagyok még itt, és fogalmam sincs hogy kell privit küldeni xD De ha leírod az email-címed, oda írok.
2010. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!