Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vált már el valaki a férjétől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vált már el valaki a férjétől (akit a világon mindennél jobban szeretett) azért mert megcsalta? Na és hogy tette túl magát rajta?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Bár én nem váltam el és a férjem sem csalt meg, de a világon a legjobban szeretem. De ha megcsalna, az biztos hogy abban a pillanatban vége is lenne mindennek.
2010. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

25 éve vagyunk házasok és jóban-rosszban kitartottunk egymás mellett. Éppen egy krízis kellős közepén vagyunk, mert egy hosszabb kapcsolatban ez szinte törvényszerűen bekövetkezik. Mindketten félreléptünk és szóba került a válás is, de rájöttünk, hogy nincs hibátlan kapcsolat, alig van olyan párkapcsolat, ahol az egyik, vagy másik fél félre ne lépne, max. nem tudja meg a párja. Nagyon nehéz feldolgozni ezeket a sebeket, de nem lehetetlen. Ha mindkettőtöknek a házasság megmentése a célotok, akkor a helyedben én nagyon meggondolnám a válást. Rengeteget kell beszélgetni, feltárni az okokat és idő, sok-sok idő kell a "gyógyuláshoz".

Nem garantált a teljes siker, de legalább mindent megtesz az ember, hogy megmentse a házasságát. Mi a biztosíték arra, hogy a következő másmilyen lesz ?

2010. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem volt se jó férj, se jó apa. Akkor meg minek?!
2010. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Saját példám nincs, de van egy ismerősöm, akit elhagyott a férje, és összeköltözött egy másik nővel. A feleség nem vált el, hanem várta vissza a férjét. Ledöbbentem a nyugalmán. Aztán a férj egy-két év múlva visszament, és élték az életüket úgy, ahogy azelőtt.

Én ezt nem tudnám megcsinálni, de tisztelem ezt az asszonyt, hogy erre képes volt.

2010. febr. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elválnék szemrebbenés nélkül és sokáig nem is hagynám szenvedni magam,hiszen ha valaki ezt csinálja velem,annál én többet érdemlek!
2010. febr. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te szereted, de ha ő képes volt megcsalni, akkor sajnos egyoldalu a dolog. Én a feleségemet hagytam ott mert megcsalt, örült nehéz volt otthagyni mindent, lakást, gyereket. De a gyereknek se lett volna jó ha marjuk egymást. Ennek 2éve de mintha tegnap történt volna hogy kiderült a dolog. Csak a rápazarolt időt sajnálom, és hogy a kisfiam ezáltal nem egy normális családképpen fog felnöni. 33/f Ja és soha nem fogom tultenni magam rajta. Az elmult 2évben senkim nem volt, félek is belemenni egy uj kapcsiba.
2010. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!