Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szólnál neki? Barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnál neki? Barátnőmet annak idején megcsalta a férje, csúnyán váltak el. Ez akkora törést okozott nála, hogy azóta csak laza szeretői kapcsolatai vannak. Nős férfiakkal.

Figyelt kérdés

Meg se próbál szabad, nőtlen pasival ismerkedni. Pedig jól tudja, milyen az, ha vkit megcsalnak, mégis azt mondja: engem se nézett az a nő.

A másik probléma: rendre beleszeret ezekbe a férfiakba, teljesen kikészül, ha végetér a viszonyuk. Az utolsó 4 évig tartott.

Tehát mit tehet, mondhat egy barátnő ilyenkor? Egyáltalán van-e jogom beleszólni? De nem jó ez így senkinek.


2009. aug. 17. 18:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem teritsd eszhez!Mondd neki, hogy igy csak tul sok toresen kell tultennie magat!Neked van pasid?Esetleg egyutt menjetek erre arra, es ismerkedjetek.Vagy kerdezd meg milyen az idealja, es probalj meg neki osszehozni egy randit, egy jo pasival,aki nem nos:-) proba szerencse, de ez igy nem jo neki..
2009. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem, nem szólnék. Nincs jogod beleszólni az életébe. Előbb-utóbb a saját hibájából tanulni fog. Csak akkor mind el a véleményedet, ha ő erre megkér!
2009. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nekem már férjem van. Nem otthonülős típus amúgy, de mégse olyannal ismerkedik, akivel -szerintem- érdemes volna. Mintha úgy törekedne a csalódások elkerülésére, hogy eleve nősekkel kezd (így tulképpen nem is csalhatják meg).
2009. aug. 17. 18:57
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom nagyon a barátnődet.Lelkileg akkora nagy törést szenvedett,hogy éreztetni akarja másokkal is azt a fájdalmat amit ő érzett mikor megtudta.Mindenképpen beszélj vele.Muszáj lesz neki kiszállnia ebből a mókuskerékből mert nem elég,hogy idősebb korára egyedül marad de még idegileg és lelkileg is tönkreteszi magát.Nem tette túl magát azon,hogy megcsalták és elhagyták.Térítsd észhez!A randi szervezés egész jó ötlet.
2009. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

18:54

Előbb-utóbb? 6 éve vált el, most indult egy újabb kapcsolata hasonló módon.

2009. aug. 17. 19:00
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Mondd meg neki, hogy nincs joga más nőkön bosszút állni. Szerintem tanácsot adhatsz neki, és véleményt is mondhatsz. Attól függően, hogy mennyire szoros a kapcsolatotok, még akár komolyabban is "beszélhetsz a fejével". Mert így neki sem jó. És egy idő után már nem ő válogat, hanem őt válogatják...
2009. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Szólnék neki az biztos,hogy nem tetszik,amit csinál és egyrészt magát teszi tönkre,másrészt családokat.Legfeljebb elküld a fenébe.Azért vagyok a barátja,hogy elmondjam neki azt,amit mások nem mernek,az IGAZSÁGOT és nem foglalkonék vele,hogy beszél velem,ha észhez tér,úgyis megbánja.Megsértődni nem sértődnék meg,hogy tudja,hogy van kihez fordulnia,akkor is,ha épp hülye.Azért egy nyugis percében felvetném neki a pszichológust is,mert 6 év alatt nem hogy kimászott volna a traumából,amit a férje okozott,de valahogy inkább rendesen belecsavarodott és talán egy szakember segithetne neki.
2009. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Mégis mindig csalódik.
2009. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
Én sem szólnék.. Ha igaz barát vagy akkor úgy fogadod el amilyen. Akkor mond el a véleményedet ha kérdezi.
2009. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ha nem is egy az egyben, de finoman adagoltam már neki, h így nem jut semmire, csak halmozza a keserves tapasztalatokat. De ezeket mintha nem is hallotta volna. Semmi ötletem. Amúgy nagyon jó barátnő, ő az, aki az utolsó fillérjét is odaadná, ha kérném, vagy éjszaka is riaszthatnám, ha vmi bajom volna...
2009. aug. 17. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!