Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szólnál neki? Barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnál neki? Barátnőmet annak idején megcsalta a férje, csúnyán váltak el. Ez akkora törést okozott nála, hogy azóta csak laza szeretői kapcsolatai vannak. Nős férfiakkal.

Figyelt kérdés

Meg se próbál szabad, nőtlen pasival ismerkedni. Pedig jól tudja, milyen az, ha vkit megcsalnak, mégis azt mondja: engem se nézett az a nő.

A másik probléma: rendre beleszeret ezekbe a férfiakba, teljesen kikészül, ha végetér a viszonyuk. Az utolsó 4 évig tartott.

Tehát mit tehet, mondhat egy barátnő ilyenkor? Egyáltalán van-e jogom beleszólni? De nem jó ez így senkinek.


2009. aug. 17. 18:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg igaz barát lehet, ahogy elmodnod, de elég nnagy trauma érhette.Őszintén mondd el neki az egészet, te segíteni akarsz neki és a családoknak is, akiket így tönkretesz.Később még jobban be fog csavarodni, ha így folytatja, észhez kell téríteni.
2009. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%

Hat en durvan megmondanam a velemenyem, hogy valami eszhez teritse: akora qrva lettel mint azok a nok akikkel a ferjed megcsalt! Talan ettol eszhez ter! En nagyon elitelem azokat az embereket akik csak azert okoznak masoknak fajdalmat mert oket is fajdalom erte, es meg van pofajuk olyan indokot talani, hogy megtorte oket a fajdalom es azert tolnak ki masokkal!

Bocs de ez a velemenyem...

2009. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben félteném tőle a férjem.Nekem us volt hasonló barátnőm és 4 év után behálózta a férjem is. Soha nem hittem volna, hogy képes rá.Megcsalás végül nem történt, de elbizonytalanította a házasságunkat. Vigyázzz!!!
2009. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Á, attól nem tartok, h a férjemmel kezdene, egyébként sem "esetei" egymásnak.

Köszi a tanácsokat (természetesen mindenkinek, aki válaszolt nekem 100%-ot adtam).

Egyelőre úgy érzem, a vesztébe rohan, és a beszélgetésen kívül nincs sok lehetőség ezt megakadályozni.

2009. aug. 18. 09:56
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
En is ismerek valakit, aki a legjobb baratnojenek a pasijaval gabalyodott ossze, pedig tudta, milyen "jomadar" a srac...vannak ilyen nok...nekik tenyleg senki sem szamit. Az en ferjemet is elakarta hoditani tolem egyik kolleganoje, pedig tudta, hogy akor terhes vagyok, de neki nem szamitott ez sem...
2009. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted attól igaz barát a barát, ha tétlenül végignézi, hogy a másik hogyan teszi tönkre az életét? Akkor sajnálom azt, akinek te az igaz barátot jelented... Egyszer voltam ugyanilyen szituációban, csak nem válás volt, hanem sima párkapcsolat, de megszenvedte az illető. Beleszóltam, annyiszor megmondtam neki nyersen a véleményemet, ahányszor kellett, a többi "igaz barátja" jó párszor le is üvöltött, meg is akartak ruházni, hogy hogy lehetek ekkora bunkó, de láss csodát, a lány észhez tért, nem fektetik meg minden péntek-szombat este, és több, mint egy éve van normális párkapcsolata. Ami pedig az én szempontomból fontos, az az, hogy nekem a leghálásabb, nem az "igaz" barátainak, akik még bátorították is. Én inkább vállalnám, hogy egy ideig legyen mosolyszünet, minthogy én kiélvezzem, hogy van egy barátom, és egy-két év múlva akár a végletekig elfajuljon a hülyesége. Ez önző dolog.
2009. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanács belefér, de ha nem kér belőle, ne zaklasd.
2009. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen, az utolsó válaszoló gondolatával értek egyet:) Erőszakoskodni, kiabálni vele, nem az én stílusom. De a barátságunk annyit megkíván, hogy kapjon egy olyan jelzést is, ami szerint ez az út nem helyes.
2009. aug. 21. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!