Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az a férfi akivel összejárt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az a férfi akivel összejártam szexelni,2 hónapja nem hajlandó velem találkozni, és azt sem engedi hogy esetleg mással legyek akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Kezdek megbolondulni a szexhiány miatt, de állandóan csak a kifogásokat keresi hogy ne találkozzunk. Mondtam neki nem gond ha nem akarja, úgyis csak szex volt köztünk, akkor hagyjuk egymást. Erre minden alkalommal ha beszélünk, és megemlítem neki hogy jó lenne már szexelni, előadja hogy nagyon akarja velem és fogjuk csinálni,csak várjam ki, ne legyek mással.

Viszont már nagyon elegem van ebből az egészből. Mi a teendő? Ismerkedhetek vagy lehetek mással?

N

(Priviket kár írni, nem válaszolok ismerkedős levelekre!)


2017. máj. 7. 12:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
24%

Inkább szerintem az a gáz,hogy ennyire viszketsz,és nem bírsz a punciddal... szegény pasit nem irigylem.

Mi lesz majd,ha komoly kapcsolatod lesz és mondjuk elmegy a pasid 2hónapra valahova?! Egyből repülsz ms farokra. Tiszta vicc.

Remélem így sosem lesz komoly kapcsolatod!

2017. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Ismeretlenül ne ítélkezz. Ebből a kérdésből neked mi a francból jön az le hogy megcsalnám a párom?

Képzeld volt komoly kapcsolatom, amiben nagyon nagyon szerelmes voltam, és rá sem tudtam nézni más férfira. Sosem csaltam volna meg. Akkor sem ha hónapokig nem találkoztunk. Távkapcsolatban voltunk. Ő csalt meg engem. És ezért lett vége. Most boldog vagy hogy megtudtad ezeket?

Hihetetlenül undorító emberek vannak. Ha a rosszindulat fájna, te már ordítanál!


A szexkapcsolat lényege a szex. Tudod emiatt járunk össze... Nekem szükségem van testi kapcsolatra is, szerintem teljesen normális ha 2 hónap után hiányzik. Emiatt nyilván engem kell hibáztatni. Ha te beéred a kezeddel akkor az a te dolgod de ne másokat kritizálj!

2017. máj. 7. 13:15
 13/21 anonim ***** válasza:

#11: Hogy jön ide a komoly kapcsolat? Írta valahol hogy megcsalt valakit? Nem is erről szól a kérdés.

Meg miért gáz ha valaki 2 hónap után kívánja a szexet?

A szövegértésed nem ártana fejleszteni még!

2017. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
*szövegértéseden
2017. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne magyarázkodj kérdező.

Te életed , te döntésed .

És legfőképpen te érzed mikor és mennyi szexre van szükséged .

Amúgy meg marhára türelmes is vagy sztem.

2017. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Tudod 13-as az én szövegértésemmek semmi baj nincs,de tieddel annál inkább.

Én azt írtam,hogy mi LESZ ,ha kapcsolata lesz?

Kérdező közöttünk meg erkölcsileg nagy különbség van,én nem teszem szét minden jött ment pasinak,csak annak akit szeretek annak! De nyílván ez is a te dolgod..

2017. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ritka szánalmas ember vagy :D

22 éves vagyok és életemben ő a második férfi akivel lefeküdtem.

De mondjuk ezek miért tartoznak ide? Meg erkölcsileg velem mi a baj? Az hogy szexelek? Soha semmilyen jött menttel nem feküdtem le. Ezen a két emberen kívül még csók se volt mással. Nagyon szépen megkérlek takarodj el innen. Ide se kellett volna jönnöd. Mert egyáltalán nem a kérdésre válaszoltál.

2017. máj. 7. 13:57
 18/21 anonim ***** válasza:
74%

A 15-ös válaszolóval értek egyet.

Kiírtál egy kérdést. Semmi olyan nem volt benne hogy csalod a párod, vagy bármi rosszat tennél aki erkölcstelen. Erre idejön egy ilyen kis senki és belemagyaráz mindent..

Teljesen felesleges volt leírnod hogy eddig hány pasival voltál együtt, vagy milyen volt az előző kapcsolatod. Ez a kérdés szempontjából teljesen lényegtelen. És a magánügyed lenne az is ha naponta más pasival vagy.

Sajnos minden kérdés alatt van egy ember aki nem bírja ki hogy ne veszekedjen. Ez az emberke abszolút nem a kérdésre válaszolt. De erre biztos most élvezkedik. Meg egy ismeretlen ember aztán meg tudja ítélni hogy ki milyen erkölcsileg :DD

Egyébként simán jelenteni kellett volna a válaszád. Semmi köze az életedhez!

Ne idegeskedj ilyeneken és ne adj ki magadról ilyen privát infókat ilyen senkiknek!

2017. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Keresnék mást, akivel jó a szex és rá is ér.


A mostani pasival ezt nem közölném, mikor ezentúl hív, nem érnék rá soha. Ennyi.

2017. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Lassmich Ruhe ***** válasza:
75%

Ahogy írtad is, ez "csak" egy szexkapcsolat, akkor miért ne ismerkedhetnél mással is? Kicsit olyan mintha mindenáron csak magának akarna a partnered, de hát ahhoz teljesíteni is kell, nem csak ígérgetni. Tégy úgy ahogy Neked jól esik, és éld az életed. Sem a tulajdona, sem a felesége, sem a lekötelezettje nem vagy ha jól értettem.

37F

2017. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!